Jump to content




DJD

Recommended Posts

πνιχτο βασικα μην εχουμε και αιματα :p πληροφοριακα η καντινα στην μιχαλακοπουλου την πουλεψε απο χτες - το καλυτερο το ειχα κανει περσι btw, πιτσα απο dominos.gr ενω ητανε μεγαλο σαββατο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

χα0χα0χα0χα0χα0χ0

φταιω εγω τωρα να ανεβασω καμoiα φωτο με τα μπαλακια του :baby::baby:

pizza ποτε δεν εψηνε :s

Πέρα απο τη πλάκα δεν έχεις κοντά κανένα OK anytime market να κάνεις ένα τηλ μπας και είναι ανοικτά;

Είναι ανοικτά όλες τις μέρες 8 πρωί με 11 το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

εμεινα μονος μου για 2 βδομαδες σχεδον . το ψυγειο ηταν φουλ . αλλα περασε ο καιρος και χωρις να το παρω χαμπαρι , παπαλα ολα . εχω λιγο ρυζι αλλα σκετο δεν λεει

Τίποτε άλλο? Κάνα τόνο, κάνα μανιτάρι, κάνα καρότο?

Όχι τίποτε άλλο, με αυτά που σου λένε θα τριζουν τα κοκκαλακια της Βανίλιας (R.I.P.)

Έγινε επεξεργασία από felix
Link to comment
Share on other sites

Πέρα απο τη πλάκα δεν έχεις κοντά κανένα OK anytime market να κάνεις ένα τηλ μπας και είναι ανοικτά;

Είναι ανοικτά όλες τις μέρες 8 πρωί με 11 το βράδυ.

μαλλον κλειστα , δεν μου το σηκωνουν :p

Τίποτε άλλο? Κάνα τόνο, κάνα μανιτάρι, κάνα καρότο?

Όχι τίποτε άλλο, με αυτά που σου λένε θα τριζουν τα κοκκαλακια της Βανίλιας (R.I.P.)

νιετ . Μακαρονι , αλλα και αυτο σκετο .

Περιπτερα και αυτα closed?

Link to comment
Share on other sites

στο κουνελι περνω 3 κιλα τροφη που κραταει σχεδον 1μιση-2 μηνες :p

τελικα βρηκα περιπτερο , πηρα 2 maxxi κουασαν και ενα γαλατακι !

intro-chocobig.jpg

Ζερπατινα θα σε πάει.

Link to comment
Share on other sites

Στο Γερακα/Παλλήνη/Σταυρό/Γλυκά Νερά ήταν όλα σχεδόν ανοικτά κατα τις 9 που πέρασα: everest, φουρνο-ζαχαροπλαστεία, περίπτερα, τα μισά βενζιναδικα, σουβλατζίδικα, πιτσαρίες.

Περίεργος 15άυγουστος. :turn:

Link to comment
Share on other sites

Νταξ χαζεψα...εχω εναν εξωτερικο WD Elements 640gb περι τα 5-6 χρονια(τον παλιο #1). Τον εχω ανοιξει κιολας για να τον ξεσκονισω και παιρνω ορκο οτι τα στοιχεια πανω του ελεγαν οτι ειναι ο μπλε 640αρης. Ανοιγω το Partition master για να κανω φορματ σε εναν αλλο σκληρο και βλεπω στον Elements 596GB partitioned / 874GB Unallocated. :rolleyes::alien:Ανοιγω αλλο προγραμμα...τα ιδια:baby:. Τον κανω παρτισιον και τον γεμιζω με 50gb σκουπιδια....κανονικοτατα. Τσεκαρω online το serial number μου λεει οτι ειναι 640αρης. Τσεκαρω το part number 640αρης....????????????????

Νταξ για τις φλας μνημες το ξερα οτι μπορει το στικακι σου/ sd/whateva να λεει οτι ειναι 512mb και στην πραγματικοτητα να ειναι "κομμενο" 16gb.

Για τους μηχανικους δισκους πραγματικα δεν το ξερα...ουτε το φανταζομουν. Νταφακ:turn:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.