Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ήρθε η ώρα του Γιάννη Βαλαώρα!

Απο αύριο μπαίνω σε mode Ρωβισόνα Κρούσου για 2 βδομάδες διακοπών, μαυρίσματος, ούζου, και καλαμαρακίου.

Δεν ξέρω αν θα μου λείψετε, αλλά δεν νομίζω κιόλας :p χεχε, τα λέμε απο 2/9 με το καλό, και καλές διακοπές σε όσους είναι να πάνε ή δεν έχουν πάει και σαφώς haters gona hate κλπ για όσους πήγαν ήδη :D

Φιλιά πολλά, καλή ξεκούραση, και λιώστε τον Αστρόμπαλο!

Θα επικοινωνήσω με τους γνωστούς άγνωστους εδώ ή με τηλ για κάποια μάσα που λέγαμε για 25-26/8 αν βγει, και αν πεινάμε.

Αν έρθει ο Θωμάς περιμένω να σκάσει με αλεξίπτωτο.

Link to comment
Share on other sites

ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΛ :D

Για αλλη μια φορα αριστη εξυπητερηση απο το hotel attiki, ηρθαμε στην συμφωνημενη ωρα αλλα το προηγουμενο ζευγαρι δεν ειχε βγει ακομα απο το δωματιο, γι αυτο μας δωσανε κλειδια για ενα αλλο πιο ακριβο κιολας :) μοναδικο μου παραπονο το air condition, υποτιθεται ειχε την ενταση στην 3η ρυθμιση και την θερμοκρασια στους 16 βαθμους, μαλλον χαλασμενο ητανε γιατι βγαλαμε την μπεμπελη :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν έχεις εφόδια να μαγειρεψεις?

εμεινα μονος μου για 2 βδομαδες σχεδον . το ψυγειο ηταν φουλ . αλλα περασε ο καιρος και χωρις να το παρω χαμπαρι , παπαλα ολα . εχω λιγο ρυζι αλλα σκετο δεν λεει

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.