Jump to content




DJD

Recommended Posts

ASTADIALA ....

ξαφνικά ενώ δουλεύεις/παίζεις/χαζεύεις internet κτλ restart...error code bcc 116...search στο google και δεν είνα ξεκάθαρο που οφείλεται...μπορεί να συμβαίνουν χίλια δυο (hw ή sw) δεν βγάζεις άκρη....format και ξανά τα ίδια...ΑΤΙΜΟ ΤΟ ΒCC CODE116

τον πόνο μου λέω ...δεν ανοίγω θέμα

τελικώς δεν την βγάζω...ανοιξα θεμα http://www.thelab.gr/windows-platform/vcc-code-116-error-apaiteitai-lysi-137690.html ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είσαι, επιτέλους έστρωσες στο κλίμα της Αθήνας :p !

Κι εγώ στη δουλειά είμαι. Και σήμερα έχω ιδιαιτέρως πολλή όρεξη για εργασία και χαρά!

Είναι που ψώνισα κάτι πραγματάκια για τη γρια χτες και περιμένω να πάει Πέμπτη που κλείνουμε 5 χρόνια μαζί να της τα δώσω!!:victory:

Link to comment
Share on other sites

δε γκζέρω ρε αδερφέ, και παλιότερα κάπου τόσα έδινα και είχε μια χαρά πρόγραμμα. θα μου πεις εδώ η νόβα στα ντισκάβερι κλπ τα ίδια με πέρσι το καλοκαίρι δείχνει και πληρώνεις πολλαπλάσια...

Link to comment
Share on other sites

To spoiler είναι ένα υπερκανόνι που ήθελαν να κατασκευάσουν οι nazi, τόσο τεράστιο και βαρύ που θα κινούταν μόνο σε ράγες..

Που κολλάει?

Υποθέτω "το μεγάλο κανόνι"...

πχ «Κανόνι» από μεγάλο τουριστικό πράκτορα που έφερνε στην Ελλάδα Ρώσους τουρίστες | AlphaTV

Σταματά από σήμερα να λειτουργεί ο μεγάλος Ρωσικός τουριστικός πράκτορας Labirint, σύμφωνα με τον εκπρόσωπο Τύπου της Ρωσικής Ένωσης Τουριστικής Βιομηχανίας Ιρίνα Τιούρινα.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.