Jump to content




DJD

Recommended Posts

Παλι μπανιο και ρακετες εχει το προγραμμα...Ας το υποστω και αυτο...:p

δυστυχία ρε φίλε. Κουράγιο.

Εγώ, ευτυχώς, στην Αθήνα διαβάζοντας. Τρέμω στην ιδέα ότι μπορεί να προλάβω να πάω στο νησί για κανένα μπάνιο φέτος...

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους η πρώτη μου ντομάτα αρχίζει και κοκκινίζει!:jump1: (τη χαστουκίζω τρεις μέρες τώρα:p)

μια έχει βγει έως τώρα;μπορώ να παραγγείλω ένα καφάσι;πότε να περιμένω παράδοση; :p

Έγινε επεξεργασία από wrong method
typo
Link to comment
Share on other sites

δυστυχία ρε φίλε. Κουράγιο.

Εγώ, ευτυχώς, στην Αθήνα διαβάζοντας. Τρέμω στην ιδέα ότι μπορεί να προλάβω να πάω στο νησί για κανένα μπάνιο φέτος...

Αχ τι ωραία! Είμαστε πολλοί :D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκοψα τις πρώτες πέντε, αλλά αν βάλω φωτό θα γελάει όλο το φόρουμ.:p

Κι εμένα μέχρι στιγμής τα ντοματάκια βγαίνουν (cherry). Οι πιο μεγάλες αργούν λίγο -και δεν είναι και σαν κολοκύθες. Υπομονή!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν ραντίσεις δεν θα θερίσεις :p

Απ' ότι φαίνεται δεν το γλυτώνω... ψάχνω να βρω καμιά πατέντα οικολογικού ραντίσματος. www.dmcArchitect.gr: ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΡΑΝΤΙΣΜΑ - ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΗ ΦΥΤΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑ

Ενδεικτικά υπάρχουν πάρα πολλές ασθένειες, χώρια τα ζιζάνια που τις προσβάλλουν. Ντομάτες - Ασθένειες - Συμπτώματα έλλειψης θρεπτικών συστατικών στο χώμα - kalliergo.gr

Πάντως πραγματικά έχω στενοχωρηθεί, γιατί είχαν φτάσει σε πολύ καλό επίπεδο άνθησης. Εδώ πριν δύο εβδομάδες.

oJnQyj3.jpg

Έχω πετάξει καμιά 20αριά οι οποίες έκαναν στίγματα λόγω έλλειψης ασβεστίου, πλέον έχω ρίξει ασβέστιο και οι νέες είναι υγιείς.

XFdxRPR.jpg

YJOwPzO.jpg

Τις τελευταίες ημέρες αρχίζουν να μου ξεραίνονται τα φύλλα... θα πρέπει να πάρω κανένα υγρό λίπασμα για το έδαφος.

Η μόνη που κάνει είναι αυτή στη μαύρη γλάστρα, σήμερα έκοψα πέντε.:hehe:

NnPMHzZ.jpg

Έχε γούστο όταν φτάσει ο καιρός να πάω διακοπές, να αρχίσουν να κάνουν... θα τις πάρω μαζί μου!:p

Προλαβαίνω να γραφτώ στον Ο.Γ.Α.;:p

Link to comment
Share on other sites

Μαμω την χωρα που ζουμε.Τιγκα στα ζωα.

Τεσσερις η ωρα.

Εχει καποιο live στην παραλια(ο ροκος τραγουδαει μου φαινεται)και ακομα βαραει τερμα η μουσικη.Μιλαμε για τερμα ομως.

Επαιζα πριν Planetside και με φανταζομαι τωρα με το smg να πηγαινω παραλια να μοιρασω μολυβι.

Seriously με ποιο δικαιωμα κανεις live στις 4 τα ξημερωματα με τερμα μουσικη?

Θανατο σε ολους.Και αργο βασανιστικό.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.