Jump to content




DJD

Recommended Posts

τα ίδια και τα γίδια καλοκαιριάτικα,τπτ δεν συμβαίνει,όλα σε σλοοοοοοοοοουυυυυ μοτιον

δεν βρίσκει και κανένα νέο πουλί ο ΝικοΛακισσσ να ανασάνουμε λίγο :p

γιατί, έχασε αυτό που είχε; :p

Link to comment
Share on other sites

Φέτος ασχολούμεθα με ντομάτες. (ανεπιτυχώς...:()

άλλη ιδέα: μήπως τις παραποτίζεις ή μήπως δε στραγγίζουν καλά οι γλάστρες σου; μη βλέπεις το χώμα πως είναι πάνω πάνω, πιο κάτω μπορεί να είναι νωπό.

Link to comment
Share on other sites

Γυρισμός από Μονεμβάσια προς Γύθειο από Μολάους μεριά , σε μια ανηφόρα με σχετικά πρόσφατο δρομο με limit 90 πήγαινα με 80 καθώς μπαίνω στην ανηφόρα είχε σαμαρι αυτό που κάνει γούβα και όπως μπαινωτας σε αυτό μόνο που δεν πέταξα ? (έτσι απως έφυγε έφυγα λίγο από το κάθισμα ) γέλαγα για τρεις τέσσερις στροφές που είχε ποιο κάτω

Link to comment
Share on other sites

Στα μέρη μου είσαι.. ελπίζω να πέρασες καλά :)

πρόσεχε ειδικά όταν περνάς μέσα από χωριά.. δε σταματάνε όσο κι αν στενέψει ο δρόμος.. κ παρκάρουν όπου βρουν κ βγαίνουν όποτε θέλουν σε καθέτους..

Link to comment
Share on other sites

Μαν όσο γίνετε μέσα στις κατοικημένες περιοχές πάω αρκετά αργά... Σε εκείνο το μέρος η γούβα δεν φενεται!

Μαν εγώ είμαι στον πλάτανο η αλλιώς με την παλιά του ονομασία λίνπερδο 8κμ από το Γύθειο

Εδιτ

Και γενικά αργά μόνο σε ευθείες άντε να το πατήσω μέχρι 80

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

εγώ νεάποληηηηηηηηηηηη :banging:

αλλά όλο το νομό τον έχω οδηγήσει πολύ.. μέρα κ νύχτα.. κι επειδή ξέρω τους δρόμους καλά, μπορώ να σου πω πως προτιμώ να οδηγώ νύχτα, απλά για να είμαι πιο μόνος.. κ πιο σίγουρος πως αν πάθω κάτι, θα το πάθω από δικό μου φταίξιμο.. κυκλοφορούν πολλοί τρελοί.. ειδικά κάτι τύποι με τρακτέρ που εμφανίζονται ξαφνικά από το πουθενά :hang2:

Link to comment
Share on other sites

Συναγερμος απο ημπεη για πορτες παραθυρα με ταυτοχρονη κληση σε νουμερο επιλογης, για 40 ευρα.

αντίστοιχο bosch το πλήρωσε η πεθερά μου 1200 ευρώ τοποθετημένο. σε ενάμιση χρόνο έχει διώξει 3 φορές κλέφτες...

Link to comment
Share on other sites

αντίστοιχο bosch το πλήρωσε η πεθερά μου 1200 ευρώ τοποθετημένο. σε ενάμιση χρόνο έχει διώξει 3 φορές κλέφτες...

Γενικά είδα ότι παίζουν και διάφοροι χαμηλά σε ένα φυλλάδιο ηλεκτρολογικού καταστήματος που κοιτούσα προχτές. 250 - 350 πρέπει να έκαναν.

Αν αναλογιστούμε το τι μπορεί να κλαπεί σε περίπτωση κλοπής, δεν είναι πολλά, ακόμα και τα 1200 που έκανε ο Bosch.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ένα παιδάκι που έχει βγει στο μπαλκόνι και γκαρίζει "ω έλατο, ω έλατο, μ'αρέσεις πως μ'αρέσεις"... Δεν πάει καλά ο κόσμος λέμε...

Εσένα τι σε πειράζει ρε φίλο; Για το δικό σου έλατο λέει;

Θα έχουμε δύσκολο Αύγουστο εφέτο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.