Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ωχ, αυτό μας περιμένει τώρα ε; Ημερήσιες ενημερώσεις για το Σήφη... Καλοκαιρινή ειδησεογραφία ftw! :D

Αυστραλός "γητευτής" κροκοδείλων στο κυνήγι του Σήφη - ΝΕΑ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ - news.gr :p

Link to comment
Share on other sites

Περιμένω να δω τους ακτιβιστές να κάνουν λόγο για το παιχνίδι συμφερόντων που έχει στηθεί γύρω από τον άμοιρο Σήφη.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις οριστικοποίησα την δήλωση.

Χρεωστικό ΜΟΝΟ 120 ευρά. Δεν ξέρω πως, δεν ξέρω πότε, δεν ξέρω γιατί. Σε σχέση με τα χιλιάρικα που φύγαν τα 2 προηγούμενα χρόνια είναι σαν να μου δώσανε και επιστροφή. Αφού λέω να τους στείλω και σοκολατάκια αύριο.

:jester:

Link to comment
Share on other sites

προσωπική δήλωση 0. μαγαζιού 700αρα. δεν με χάλασε

Μαύρα δουλεύεις ρε? Που να μην μπορέσεις να πας στη πίτα του χρόνου (και να φας οριστικό ban :p )

Link to comment
Share on other sites

H καλή μέρα από το πρωί φαίνεται...το μόνιτορ μου παρέδωσε πνεύμα...

Θα το ανοίξω αργότερα να δω μπας και είναι κάνας σκασμένος πυκνωτής μιας και είναι αρχαίο το μόνιτορ.

Σκ@τ@ και δε παίζουν $ για αλλαγές τώρα...

edit:

Yeap.

cap-12279.jpg

Άντε να βρω online τώρα από ελλαδιστάν...

Έγινε επεξεργασία από Volrath
Link to comment
Share on other sites

Μην το πάρεις προσωπικά. ξέρω τρολλινγκ πέφτει, απλά τόσο με (μας??) ενδιαφέρει για τον φίφη..

Μα τόσο όμως!

(περιέχει υβριστικό περιεχόμενο, μην μπείτε από δουλειές κλπ...)

Link to comment
Share on other sites

να ειναι 8 το πρωι , να σε κοβει η λορδα

και στο ανιμε που βλεπεις να χουν σκιστει ολοι να τρωνε επι 5-6 λεπτα

Φαντάζεσαι να έβλεπες χενταϊ? Να πεινάς και να βλέπεις το ..... χταπόδι!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.