Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πάντως ο [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] με ρώτησε αν κουνήθηκα πριν 2 λεπτά αυτός τον ένιωσε.

Εγώ μένω στο Λονδίνο.

Οπότε ή το κεφάλι του κουνήθηκε (δεν είναι σπάνιο) ή έγινε σεισμός 19 ρίχτες και τον ένιωσα εδώ.

Link to comment
Share on other sites

"Στο σκοτάδι έχει βυθιστεί από τις 8 το πρωί της Παρασκευής το μεγαλύτερο τμήμα της πόλης της Λαμίας"

Χωρις ρευμα ουτε ο ηλιος δε βγαινει.

Πάλι καλά που στο στρατόπεδο είμαστε κομπλέ και έχουμε κρύο φρεντο...[emoji14]

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION]

Έχεις ρίξει "δουλειά" για το "Μαλαματένια Λόγια" στην υπογραφή σου, μήπως έχεις βρει πουθενά καμιά ανάλυση του τραγουδιού? Κάποτε που είχα ψάξει είχα βρει μόνο.. εικασίες.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4796]TifoziF1[/MENTION]

Έχεις ρίξει "δουλειά" για το "Μαλαματένια Λόγια" στην υπογραφή σου, μήπως έχεις βρει πουθενά καμιά ανάλυση του τραγουδιού? Κάποτε που είχα ψάξει είχα βρει μόνο.. εικασίες.

Για κάποιο λόγο διάβασα "Παραπονεμένα λόγια" αντί για "Μαλαματένια λόγια" και ετοιμαζόμουν να σε μαλώσω που χρειάζεσαι ανάλυση για να καταλάβεις ένα ζειμπέκικο. :tomato::tomato::tomato::tomato::tomato::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Μπορείτε να μου εξηγήσετε το inside joke με τα μέντιον στον [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] ?
LOL βρηκες θεμα που δε παταω ποτε και εσυ..ευτυχως να ναι καλα το mention :D

σας ευχαριστω ολους.εκτιμω επισης την υπομονη που δειχνετε μαζι μου..

love you guys

Mention [MENTION=5513]GoMaR[/MENTION] if you love him too :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.