Jump to content




DJD

Recommended Posts

Η λέξη "πέος" είναι βρισιά?
Ναι και τιμωρείται με κάρτα.
To ανελέητο trolling δεξιά και αριστερά είναι θεμιτό?
Φαντάζομαι οι γιατροί το μόριο, το λένε "προβοσκίδα"

Ναι, μόνο που:

Χρήση υβριστικής γλώσσας

@PetrosD δεν είναι ακριβώς νάρκισσος. "Π0ρνη της προσοχής" είναι

Για το θέμα γυμναστικής. Κάνε κάθε μέρα μόνο το περπάτημα και θα με θυμηθείς. Έχω και άλλα tips αλλά με pm μην μας πάρει κανένας διάολος εδώ :p

Οι κατηγορίες κάρτας που μπορώ να δώσω είναι περιορισμένες. Σε κάλυψα?

Κοίτα την ουσία του πράγματος και μην κολλάς στις λεπτομέριες...

Ρε πλάκα κάνω. Άραξε.
Και ο άλλος πλάκα κάνει, αλλά εγώ έχω γίνει αερόστατο με αυτά που διαβάζω...
Ε αφού είναι λίγο τρόμπας (pun intended)
Πατάς σε λεπτό πάγο, τρόμπας is a punishable word :)

:sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου , ειμαι ο Πανάγος και ζω στην Γερμανία τα τελευταία 10 χρόνια. Ψάχνοντας ενα Ελληνικό forum για να αποκτήσω φιλιές με τους Ελληνες αδερφούς μου, σκόνταψα επάνω σας. Καλος σας βρήκα και καλό καλοκαίρι. :hi:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι μου , ειμαι ο Πανάγος και ζω στην Γερμανία τα τελευταία 10 χρόνια. Ψάχνοντας ενα Ελληνικό forum για να αποκτήσω φιλιές με τους Ελληνες αδερφούς μου, σκόνταψα επάνω σας. Καλος σας βρήκα και καλό καλοκαίρι. :hi:

sup brah ? ολα γκαλά? α?

καλοσήρθες μάγκαμ , γιου γουελκαμ

διάβασε το παραπάνω ποστ μου να μπεις στο κλιμα :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

sup brah ? ολα γκαλά? α?

καλοσήρθες μάγκαμ , γιου γουελκαμ

διάβασε το παραπάνω ποστ μου να μπεις στο κλιμα :crazy_pilot:

σ'ευχαριστώ :) Βλέπω έχεις και φωτογραφία του azzyz , θα κοιτάξω να ανοίξω ενα θέμα με αντικείμενο την γυμναστική αν δεν υπάρχει για να ανταλάξουμε απόψεις γύρο απο αυτό. Εχω αρχίσει τρέξιμο τις τελευταίες μέρες και θέλω να φτιάξω και ενα πλάνο για το φαγητό ωστε να τρέφομαι σωστά γιατι τώρα τρώω οτι βρισκω στο σπίτι. Ειναι και η φύση της δουλειάς μου τέτοια που δεν μου επέτρεπε μέχρι προσφάτως να κάνω κάτι τέτοιο.

Έγινε επεξεργασία από panagos86
Link to comment
Share on other sites

σ'ευχαριστώ :) Βλέπω έχεις και φωτογραφία του azzyz , θα κοιτάξω να ανοίξω ενα θέμα με αντικείμενο την γυμναστική αν δεν υπάρχει για να ανταλάξουμε απόψεις γύρο απο αυτό. Εχω αρχίσει τρέξιμο τις τελευταίες μέρες και θέλω να φτιάξω και ενα πλάνο για το φαγητό ωστε να τρέφομαι σωστά γιατι τώρα τρώω οτι βρήσκω στο σπίτι. Ειναι και η φύση της δουλειάς μου τέτοια που δεν μου επέτρεπε μέχρι προσφάτως να κάνω κάτι τέτοιο.

υπάρχει θέμα , απλά πρόσεχε λίγο σε αυτά που διαβάζεις , μην τα παίρνεις όλα τοις μετρητοίς γιατι αρκετοί δεν έχουν ιδέα και κοροιδευουν τον εαυτό τους νομίζοντας οτι κάτι κάνουν , τσαντίζονται κ όλας όταν τους το λες και θα τρως κοκκινες κάρτες για λόγους που εφηύραν εκείνη τη στιγμή

μπορείς να το δεις παραπάνω , μου έριξε ο άλλος ποινή για κάτι που δεν ειναι βρισιά αλλα η ονομασία ανδρικού οργάνου απο την επιστήμη , μετά ο άλλος ρωτάει αν ειναι και ο mod του λέει δεν ειχα πολλές επιλογές (δηλαδή ήθελα να του δώσω αλλα δεν εβρισκα αλλο τρόπο). Μετά ο τυπος βρίζει κ με βρίζει αρχίζοντας flame που σε άλλα forums ειναι λόγος για ban και ουτε γάτα ουτε ζημιά.

οπότε ρίξε μια ματιά για αρχή να δεις τι παίζει εδω μέσα, οτι θα γελάσεις ειναι σίγουρο πάντως :sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Και τα τρολς γίνανε δύο.

Μλκα νικοκ τέτοια κάνεις και θα φύγεις με τρεις κόκκινες (κάρτες). Παραμάσχαλα θα πάρεις το κόκκαλο, την τρόμπα και τον φανταστικό φίλο σου.

Αντί να ασχοληθείς με κάτι πιο σοβαρό για την ηλικία σου, κάθεσαι και φουσκώνεις τη πείνα της γάτας. Μην έχεις αμφιβολίες. Από ένα σημείο και μετά δεν έχει πλάκα.

[MENTION=22342]minast[/MENTION] τα puns έγιναν τρία :devil:

Link to comment
Share on other sites

χάπι ποτέ :sarcastic::sarcastic::sarcastic::sarcastic:

γιατί νομίζεις οτι ειχα ban και δεν έμπαινα εδω ? λελ

Απλα βαριεται ο αντμιν να σου κανει hide τα ποστς και να μιλας μονο με τα ιματζιναρι φρεντς σου.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.