Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=22279]acct[/MENTION] tip από tapatalk έχεις read only

Edit:

Και μόλις είδα ότι έφαγα το Μπαν για ένα σχόλιο 2 γραμμών! Νόμιζα πως έγραφα στο άλλο νήμα..

Προβοκάτσια!

Re-Edit:

Kαι το σχόλιο ήταν σε spoiler!!!

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από Myralis
Link to comment
Share on other sites

Ο [MENTION=22279]acct[/MENTION] μου θυμίζει τη Βουγιουκλάκη στη ταινία Σωφερίνα που έχει μπεί στο κρατητήριο και είναι αγχωμένη και την πλησιάζει ο κάβουρας ο φυλακόβιος ο [MENTION=2868]Myralis[/MENTION] και του λεει να μην αγχώνεται :sarcastic:

mqdefault.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και δε μου φτάνουν τα δικά μου, κοντεύω να πάθω ψύξη στο αριστερό χέρι επειδή με χτυπάει το A/C του γραφείου (που δεν έχει ρυθμιζόμενες περσίδες να στείλω τον αέρα αλλού) και η άλλη η ηλιθία λέει ζεσταίνεται και δε μπορώ να το κλείσω και φοράω και ζακέτα καλοκαιριάτικα.

Α, ρε Hero, πότε θα παραιτηθώ να πάω σπιτάκι μου να υσυχάσω!!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=1086]Hero[/MENTION], [MENTION=2868]Myralis[/MENTION], [MENTION=22279]acct[/MENTION], [MENTION=573]aggelopas[/MENTION] την άγουσα για τα αποδυτήρια.

@άλλοι το νού σας

Καλα πως θα το βλεπαμε με θρεντ μπαν?

Η αδικία ξέρεις ποια είναι?

Ο [MENTION=2868]Myralis[/MENTION] συμμετείχε στο ελάχιστο και τον πήρε η μπάλα στο ξεκάρφωτο. Ο [MENTION=48]LL_NEO[/MENTION] δεν έπαθε τίποτα.

Καπιταλισμός - Κομμουνισμός: 1 - 0

Τα μεγάλα κεφάλια δεν κάνουν απολύτως τίποτα,

οι middle/upper-middle class ξεσαλώνουν,

η εργατική τάξη τυχαίνει για μια φορά στη ζωή της στο λάθος μέρος τη λάθος στιγμή

Οι πρώτοι εννοείται την γλυτώνουν αφού δεν απέχουν,

Οι δεύτεροι παίρνουν δίκαια το αγγούρι

Οι τρίτοι ήταν τέρμα για τέρμα άτυχοι και τους έπαιξε άσχημο παιχνίδι η μοίρα

Και κάπως έτσι δημιουργούνται οι επαναστάσεις.

Και του λέω του αλλουνού... να-στα-πω-με-πμ. Και μου λέει όοοοχι-να-μου-τα-πεις-εδώ-να-τα-δούνε-όλοι. Και του λέω καλά-μην-επιμένεις. Και μου λέει... πού να ξέρω τι μου λέει, με στείλανε διακοπές στη Γοαυδελούπη. :happy2:

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Read-only δεν παίζει, να ησυχάσουμε κι εμείς; :p

Ρε εγώ περίμενα να μου δείξεις κανένα σκάνδαλο που μου διέφευγε, καμία απόδειξη μαγειρέματος καταστατικών, τίποτα χοντρές μίζες, κάποια έρευνα που να λέει πχ ότι τα αντίγραφα φάρμακα είναι καρκινογόνα, κάτι τέτοιο τέλος πάντων.

Για αυτό σου είπα πες τα στο thelab να τα δούνε όλοι. Και δεν εννοούσα απαραίτητα στις ειδήσεις (δεν πήρα χαμπάρι ότι ήμασταν εκεί). Ας το έγραφες στη χρεοκοπία.

Α, ρε Hero, πότε θα παραιτηθώ απολυθώ να πάω σπιτάκι μου να υσυχάσω!!

Fixed!

Btw, δεν πιστεύω να είσαι έτσι λόγω γκομενοδουλειάς και η λεγάμενη να είναι συνεργάτισσά σου? Μεγάλο πακέτο αυτό...

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Καλά τέτοια λάθη έχουν γίνει αλλά ελπίζω και εγώ όχι.

Όσο για το κλιματιστικό άρπα την απο τα μαλλιά και βάλτη να κάτσει απο κάτω ή ξερά χαρτόνι όπως γράγει και Μαγκάιβερ απο πάνω.

Επίσης, ΤΙ σακτα μιλήσατε?!

Link to comment
Share on other sites

Θα συνεργαστω με το μυραλη και θα σχολιαζουμε τις ειδησεις στη χρεοκοπια, αν δεν αρθουν τα αντιλαικα μετρα αποκλεισμου της κατωτερης ταξης μελων του λαμπ.

Θα μοιραστει σε ολους η λαμπια πραβδα με ολες τις πληροφοριες για τη νεα αυτη φραξια.

Link to comment
Share on other sites

Θα συνεργαστω με το μυραλη και θα σχολιαζουμε τις ειδησεις στη χρεοκοπια, αν δεν αρθουν τα αντιλαικα μετρα αποκλεισμου της κατωτερης ταξης μελων του λαμπ.

Θα μοιραστει σε ολους η λαμπια πραβδα με ολες τις πληροφοριες για τη νεα αυτη φραξια.

Kαμία συνεργασία μαζί σου.

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια έχουν την αυταπάτη ότι το thread ban είναι αστείο ή έστω προσωρινό. Που να ήξεραν ότι θα τους ξεχάσεις για μερικούς μήνες μπαναρισμένους από το thread (αν όχι χρόνια) :devil:

εμένα με ειχανε κάνει μια φορά και μου ηρθε email "μας έλειψες"

και ήρθα :victory::jump1::jump1::jump1::jump1:

Link to comment
Share on other sites

Δε με αφήνουν να βάλω χαρτόνι.

Ίσως και να αλλάξουμε θέσεις, το έχουμε συζητήσει.

Όχι, ποτέ συνεργάτισσα.

Μιλήσαμε σε στιγμή που ήμουν χάλια και δεν αναλύσαμε το θέμα εκτενώς. Έχω ακόμα πολλές απορίες και θέματα να τακτοποιηθούν, αλλά δεν το βλέπω να γίνεται ποτέ.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ, κάτι τέτοια διαβάζω και βγαίνω απο τα ρούχα μου.

Μίλα σε κάποιο υπεύθυνο και sort it out.

Δηλαδή θα πάθεις ψύξη επειδή δεν φτιάχνουν το air con ή δεν θέλουν να χαλάσουν το φενγκ σουι του χώρου?!?!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.