Jump to content




DJD

Recommended Posts

[MENTION=4802]PetrosD[/MENTION] άκου τον "θείο" γάτο. Η πολυετής εμπειρία του ξέρει να σε διδάξει

Δέχομαι ευχαρίστως infraction για προσβολή άλλου μέλους

:rofl:

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ, μιλήσαμε. Και τί κατάλαβα; Τα πράγματα δε θα γίνουν όπως πριν. Σκατά τα έκανα........:hm:
Δε θέλω συμβουλή.

αν ειχες πάρει τη συμβουλή μου πριν μιλήσετε δε θα τα ειχες κάνει σκατά

αν και τις περισότερες φορές κάνω αυτό που μου βγαίνει φυσικο κ σπάω πλάκα με τον κόσμο

Manipulation.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βραδιάτικα μόλις τελείωσα το κυνήγι με μια κατσαρίδα αυτές των 3-4 εκατοστών μετά από 20 λεπτά λόγου του δυσκολου γεωγραφικου ανάγλυφου του δωμάτιου πφφφ

Δεν έχεις ακούσει ότι οι κατσαρίδες θα επιζήσουν από τον Αρμαγεδδώνα? :-)

Mobile

Link to comment
Share on other sites

Και βέβαια έχουν την αυταπάτη ότι το thread ban είναι αστείο ή έστω προσωρινό. Που να ήξεραν ότι θα τους ξεχάσεις για μερικούς μήνες μπαναρισμένους από το thread (αν όχι χρόνια) :devil:

Link to comment
Share on other sites

Και του λέω του αλλουνού... να-στα-πω-με-πμ. Και μου λέει όοοοχι-να-μου-τα-πεις-εδώ-να-τα-δούνε-όλοι. Και του λέω καλά-μην-επιμένεις. Και μου λέει... πού να ξέρω τι μου λέει, με στείλανε διακοπές στη Γοαυδελούπη. :happy2:

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Read-only δεν παίζει, να ησυχάσουμε κι εμείς; :p

Link to comment
Share on other sites

και εγώ το σκέφτομαι για προς τα εκεί γιατί και χρήμα δεν παίζει τώρα και το πιο σημαντικό χρόνος για τις μετρήσεις. Αν θες στείλε σε πμ από που τον πήρες για να πάρω και εγώ έναν (αν παίζει οκ ο δικός σου φυσικά :D)
link

DT-120

Απλά ο συγκεκριμένος είναι ΜΟΝΟ για τον Samsung XP941.

Για άλλο M2 SATA SSD ή για άλλο M2 PCIexpress x2 SSD χρειάζεται άλλος adapter.

Να και μία φωτό από αυτόν που πήρα για τον Samsung XP941:

730-albums185-picture29877.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και του λέω του αλλουνού... να-στα-πω-με-πμ. Και μου λέει όοοοχι-να-μου-τα-πεις-εδώ-να-τα-δούνε-όλοι. Και του λέω καλά-μην-επιμένεις. Και μου λέει... πού να ξέρω τι μου λέει, με στείλανε διακοπές στη Γοαυδελούπη. :happy2:

[MENTION=400]astrolabos[/MENTION] Read-only δεν παίζει, να ησυχάσουμε κι εμείς; :p

Ο κοντός γελάει, πήρε πόδι κι ακόμα απολύει κόσμο :D.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.