Jump to content




DJD

Recommended Posts

σε c. δεν είναι εκεί το θέμα μου, το θέμα μου είναι να καταλάβω τι διάολο κάνω :p Δεν μπορώ να πω ότι έχω πολυασχοληθεί να πω την αλήθεια. η μία εξεταστική μετά την άλλη είναι. Και τη διορία την έβαλα εγώ, γιατί αλλιώς θα πάει για Σεπτέμβριο. Ο καθηγητής χαλαρός

Link to comment
Share on other sites

σε c. δεν είναι εκεί το θέμα μου, το θέμα μου είναι να καταλάβω τι διάολο κάνω :p Δεν μπορώ να πω ότι έχω πολυασχοληθεί να πω την αλήθεια. η μία εξεταστική μετά την άλλη είναι. Και τη διορία την έβαλα εγώ, γιατί αλλιώς θα πάει για Σεπτέμβριο. Ο καθηγητής χαλαρός

Google is your friend...

Και ετοιμο το βρισκεις

Link to comment
Share on other sites

funny-memes-the-joy-of-painting.jpg

Αν θυμάμαι καλά είχε πει σε κάποια από τις εκπομπές του ότι δεν έλεγε στους πελάτες του πόση ώρα του έπαιρνε να φτιάξει έναν πίνακα διότι "κανένας δεν θα έδινε $3000 για κάτι που έφτιαξες σε μισή ώρα". :sarcastic:

Καταπληκτικός τύπος. Αλλά οι καλοί φεύγουν νωρίς, ε Κωνσταντίνε;

1384217_709391615756823_35332165_n.jpg

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=188]yanni[/MENTION]

Ναι αλλά θα του πήρε καμιά δεκαετία* για να μάθει να φτιάχνει έναν τέτοιον πίνακα σε μισή ώρα.

*Χωρίς ένσημα. Για αυτό πέθανε νωρίς. Δεν είχε εισφορές για τη σύνταξη του :hehe:

Link to comment
Share on other sites

pic τα θαύματα or they never happened :p

κατσε να παω να τους ψαξω στην χωματερη XD

παντος αμα καποιος εχει χερι , και λιγο χρονο , δεν νομιζω να μην μπορει να φτιαξει κατι ομορφο . ειναι μεγαλυτερη ικανοποιηση να κοιτας κατι δικο σου παρα κατι αγορασμενο

Έγινε επεξεργασία από kpetros
Link to comment
Share on other sites

Έλα Μυραλή πες και άλλα να βάλουμε και δεύτερο :p

E ότι απογοήτευσε με το δοκάρι απογοήτευσε, το γκολ ήταν από δικό τους ηλίθιο λάθος..

ΥΓ Μόνο εμένα μου φάνηκε ότι έγραφε Samaris αντί για Samaras?

Link to comment
Share on other sites

E ότι απογοήτευσε με το δοκάρι απογοήτευσε, το γκολ ήταν από δικό τους ηλίθιο λάθος..

ΥΓ Μόνο εμένα μου φάνηκε ότι έγραφε Samaris αντί για Samaras?

Σάμαρης λέγεται αυτός που το έβαλε. Όχι Σαμαράς :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.