Jump to content




DJD

Recommended Posts

8sIJvEh.jpg

Φυσικά δεν του απάντησα ποτέ.

(μου ζητάς 3η φορά χάρη, επειδή δούλευες στο ίδιο γραφείο με την μητέρα μου....άντε, οκ...την ΛΑΛΑΚΙΑ (στο κίτρινο) τι την ήθελες; )

Έλα ρε φιλαράκι, 2 κλικ θα κάνεις, 5 λεπτά δουλειά είναι για σένα, εμένα μου φαίνεται επιστήμη, εσύ που τα παίζεις στα δάχτυλα κλπ κλπ κλπ :p

Link to comment
Share on other sites

Μπα ποιο πολύ

"Φιλαράκι, ΠΣΚ = παραλία, σωστά; Σωστά. Οπότε εγώ δεν. Εσύ όμως αυτά τα έχεις παιχνιδάκια και ξέρω ότι σου αρέσουν τα παιχνίδια. Οπότε πάρε ένα σε DirectXL13 να έχεις να παίζεις".

Δεν του απαντάς με ένα mail που να λέει

"20€".

Η αντίδρασή του θα είχε ενδιαφέρον. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βγαίνεις για καφέ με 2 φίλους..τον Χ και την Υ! Στη κουβέντα σου λέει ο Χ: "Ο Ζ είναι πολύ χαζός, μου έκανε αυτό εκείνο και το άλλο τις προάλλες"..

Πας και πιάνεις τον Ζ, που είναι επίσης καλός σου φίλος και του λες: "Φίλε μου πρόσεξε, ο Χ μου είπε το και το.. χαλάρωσε και πρόσεχε τι λες και πως.. κράτα λίγο low profile.. στο λέω σαν φίλος"!

Και πάει ο Ζ και πιάνει τον Χ και σε δίνει στεγνά.. ότι ο [MENTION=6176]Delijohn[/MENTION] είπε ότι λες για μένα.. κι εγώ δε σου είπα αυτό κι εκείνο και το άλλο κ γίνονται πιο κώλ@ς.. :slap::slap::slap:

το ξέρω ότι εγώ φταίω.. αλλά θα τραβήξω τις :jester: μουυυυυ

υ.γ.: κι έχεις και τον Ζ και σου λέει ε πως κάνεις έτσι που σε έδωσα.. θα πω πως μου τα είπε η Υ! :slap::slap::slap::slap::slap::slap:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6176]Delijohn[/MENTION]

Απορία #1: Ο Χ γιατί δεν πήγε απευθείας στον Ζ?

Απορία #2: Εσύ γιατί δεν πρότεινες του Χ να μιλήσει απευθείας με τον Ζ?

Απάντησε και κερδίζεις ένα cookie :p

Link to comment
Share on other sites

O X δεν γνωρίζει τον Ζ.. απλά μίλησαν τυπικά κι ενώ ο Ζ είχε δίκιο, το έχασε με τον τρόπο του.. το θέμα είναι πως δεν είχα σκοπό να εκθέσω τον Χ κ πως απλά ήθελα να "μαζέψω" τον Ζ.. με όλη τη καλή διάθεση..

αυτό λέω κι εγώ.. φταίω.. αλλά πού να φανταστώ πως ενώ πήγα για καλό, θα βγω εγώ ο κακός;

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι το δίκιο για να χαθεί? KHz? :p

Το αστείο της υπόθεσης είναι ότι προσπάθησες να "συμφιλιώσεις" δυο άτομα που καλά καλά δεν γνωρίζονται μεταξύ τους.

Link to comment
Share on other sites

Το ξέρεις ότι έχω σκεφτεί να παίρνω το save και να το βάζω εκεί να τρέχει όταν δουλεύω;:hehe:

Σωστά. Πλέον έχουμε και δουλειές :hehe:

Βασικά δεν έχουν βγάλει κάνα καινούριο feature να το κάνει πιο ενδιαφέρον.

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.