Jump to content




DJD

Recommended Posts

Μόλις είχα γυρίσει από παραλία, οπότε με το μαγιό όπως ήμουν, πήρα το σφουγγάρι, έριξα λίγο σαπούνι αυτοκινήτων και βγήκα και το έπλυνα στη βροχή! Ελπίζω να ξεπλύθηκε καλά.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είχα γυρίσει από παραλία, οπότε με το μαγιό όπως ήμουν, πήρα το σφουγγάρι, έριξα λίγο σαπούνι αυτοκινήτων και βγήκα και πλύθηκα στη βροχή! Ελπίζω να ξεπλύθηκα καλά.

:p

Link to comment
Share on other sites

Όχι, πες.

Αλήθεια, τι κάνει το κινητό σου; Όλα καλά; :p

Ακόμα να το στείλω στην LG. Ξυνόμουνα :(

Στο live chat δεν μπορώ να τους βρω. Από ότι φαίνεται πρέπει να στείλω e-mail (και βαριέμαι).

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα να το στείλω στην LG. Ξυνόμουνα :(

Στο live chat δεν μπορώ να τους βρω. Από ότι φαίνεται πρέπει να στείλω e-mail (και βαριέμαι).

Αν στείλεις e-mail φρόντισε να είσαι ευγενικός. Ξεκίνησε το κείμενό σου με μια καλημέρα. :upside:

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το μυρμηγκοκτόνο με ζάχαρη άχνη + σόδα που είχαμε συζητήσει προ καιρού... το δοκίμασα και δεν έχω ενθουσιαστεί.

Όσο ήταν νωπό τράβαγε τα μυρμήγκια, που έμπαιναν μέσα και κολλούσαν. Έτσι πέθαναν καμιά 30ριά.

Από τη στιγμή που στερεοποιήθηκε, το κονιορτοποίησα και το έχω βάλει σε 2-3 πιατάκια, αλλά έχω την αίσθηση ότι δεν το πλησιάζουν πια. :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.