Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αλλη μια φανταστικη μου ιδεα γινεται πραγματικοτητα :upside:

Οχι δεν ειναι ενα τυπικο ρολοι. Σου λεει και ποσο τις εκατο για να φυγεις απο τι δουλεια ([MENTION=1446]Dolly[/MENTION]). Οσοι καμμενοι εχουν περασει απο dialup 4800/9600kbps ξερουν οτι υστερα απο εκεινα τα χρονια τα παντα μετρούνται με bargraph και percent!

post-60-1416078461,0822_thumb.jpg

post-60-1416078461,5317_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία από unseen
Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια φανταστικη μου ιδεα γινεται πραγματικοτητα :upside:

Οχι δεν ειναι ενα τυπικο ρολοι. Σου λεει και ποσο τις εκατο για να φυγεις απο τι δουλεια ([MENTION=1446]Dolly[/MENTION]). Οσοι καμμενοι εχουν περασει απο dialup 4800/9600kbps ξερουν οτι υστερα απο εκεινα τα χρονια τα παντα μετρούνται με bargraph και percent!

[ATTACH]62321[/ATTACH]

[ATTACH]62322[/ATTACH]

Δεν έχω λόγια! :inlove:

bFJ6GeP.gif

Link to comment
Share on other sites

Για αυτό κι εγώ πήγα και έκανα μια ανάληψη 400 ευρώ να έχω να περάσω το Σ/Κ.:jump1:

Που μένεις να έρθουμε να σε ληστέψουμε?

(κατά προτίμηση γράψε, τι ώρες θα λείπεις και σε ποιο συρτάρι θα έχεις αφήσει τα 400)

Link to comment
Share on other sites

Α ναι ξέχασα πως έχεις κατανάλωση λίγο πάνω απο ένα Cayenne Turbo σε πίστα!

Κράτα κανένα 5€ για σουβλάκια!

:D

Κακοήθη, στην εθνική πέφτει!:p

Α, ψώνισα καινούριο εγκέφαλο για το κάρο αλλά δεν έχει έρθει από Αμέρικα ακόμα να τον τεστάρω.

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια φανταστικη μου ιδεα γινεται πραγματικοτητα :upside:

Οχι δεν ειναι ενα τυπικο ρολοι. Σου λεει και ποσο τις εκατο για να φυγεις απο τι δουλεια ([MENTION=1446]Dolly[/MENTION]). Οσοι καμμενοι εχουν περασει απο dialup 4800/9600kbps ξερουν οτι υστερα απο εκεινα τα χρονια τα παντα μετρούνται με bargraph και percent!

[ATTACH]62321[/ATTACH]

[ATTACH]62322[/ATTACH]

πρέπει να έχεις ωράριο για να σου λέει πόσο τοις εκατό για να φύγεις από τη δουλειά :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε μανία, έχω άλλα 200 στο συρτάρι αφημένα.

3457152784_YES_cat_answer_1_xlarge.jpeg

lol sorry

:p

...απλά μερικές φορές έχει πλάκα να τραβάς ένα αστείο. Μερικές φορές. Άλλες φορές πέφτεις σε τοίχο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.