Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πάντα καλό είναι να λες καλημέρα, αν πάει σκατά πήγε, εσύ αυτό εύχεσαι / θα ήθελες.

Το οτι εσένα μπορεί να μην πάει καλά δεν πάει να πει πως πρέπει να εύχεσαι σε όλους τους άλλους να ψοφήσουν :)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ξεκίνησαν και οι Πανελλήνιες με πρώτο μάθημα η έκθεση !

η έκθεση που έπρεπε να γράψουν τα παιδιά ήταν

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΕΣ 2014: ΕΚΘΕΣΗ – ἘΚΦΡΑΣΗ ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ (Θέματα) | αἰέν ἀριστεύειν

απλά Head SHOT

Ομολογώ ότι είμαι λίγο μακριά από το τι θεωρείται "καλό" θέμα, αλλά γιατί headshot? Ζητάει ένα κείμενο συγκεκριμένου ύφους για ένα θέμα που επέλεξαν... Αυτό δεν είναι η έκθεση?

Link to comment
Share on other sites

Πάντα καλό είναι να λες καλημέρα, αν πάει σκατά πήγε, εσύ αυτό εύχεσαι / θα ήθελες.

Το οτι εσένα μπορεί να μην πάει καλά δεν πάει να πει πως πρέπει να εύχεσαι σε όλους τους άλλους να ψοφήσουν :)

"σου εύχομαι να έχεις μια καλή ημέρα" ----> "καλημέρα"

Σταματήστε ραα. Διώξατε τον αστρολάβο.

Link to comment
Share on other sites

Εχω 64535231 χρόνια να ασχοληθώ με θρεντ και σημαφόρους.

NOMIZA, πως το χω.

Αλλα τωρα που επιασα να τα δω... χολυ φακ. Ο προγραμματισμός (για μενα) δεν είναι σαν το ποδήλατο τελικά....

:C :C :C :C :C :C :C :C :C

Link to comment
Share on other sites

Θέλω 2 καλά παιζάκια να μου κάνουν 2 accounts στο mail.com διότι δεν μπορώ να κάνω άλλους σήμερα. Δεν θα πάρει πάνω από 2 λεπτά.

Pm οι εξυπηρετικοί.

Αν τα θες για πολλαπλές συμμετοχές στους thelab διαγωνισμούς να σου δώσω μερικά από τα δικά μου :woot:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.