Jump to content




DJD

Recommended Posts

Στην επιστροφή τη Δευτέρα το μεσημέρι, περάσαμε και από το χωριό του Άστρο, αλλά μας έκανε μούσκεμα η βροχή. Μόνο να φάμε καταφέραμε και σηκωθήκαμε και φύγαμε.

Link to comment
Share on other sites

Στην επιστροφή τη Δευτέρα το μεσημέρι, περάσαμε και από το χωριό του Άστρο, αλλά μας έκανε. Μόνο να φάμε καταφέραμε και σηκωθήκαμε και φύγαμε.

:p:P:P

Βγάλαμε ωραίες φωτογραφίες στη βροχή, όμως!!

Ειναι κ@υλωμα το παιδι τι να λεμε τωρα.-

Link to comment
Share on other sites

Στην επιστροφή τη Δευτέρα το μεσημέρι, περάσαμε και από το χωριό του Άστρο, αλλά μας έκανε μούσκεμα η βροχή. Μόνο να φάμε καταφέραμε και σηκωθήκαμε και φύγαμε.

αφού φάγατε όλα γκούντ

Link to comment
Share on other sites

να μαγυρεύει ξέρει ^^ ? δεν το νομίζω

όταν γύρισα σήμερα και άνοιξα την πόρτα για να μπω μέσα στο σπίτι μου την έπεσε ένα μικρό έντομο, κατευθείαν τσουπ μέσα στο μάτι :rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:

το έβγαλα το μηγάκι (είχε χωθεί κάτω απο το κάτω βλέφαρο μέσα :rant::rant::rant:) μόνο σε εμένα ρε γαμώτι μόνο σε εμένα

Link to comment
Share on other sites

να μαγυρεύει ξέρει ^^ ? δεν το νομίζω

όταν γύρισα σήμερα και άνοιξα την πόρτα για να μπω μέσα στο σπίτι μου την έπεσε ένα μικρό έντομο, κατευθείαν τσουπ μέσα στο μάτι :rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant::rant:

το έβγαλα το μηγάκι (είχε χωθεί κάτω απο το κάτω βλέφαρο μέσα :rant::rant::rant:) μόνο σε εμένα ρε γαμώτι μόνο σε εμένα

bad_luck_brian_opens_the_window_to_let_out_a_fly-162545.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αν ψηφίσατε Αυστρία με 1,18 ευρώ και της δώσαμε 12άρι, τρέμω στην ιδέα του τι θα ψηφίσετε στις εκλογές την επόμενη εβδομάδα που είναι και δωρεάν....:crazy_pilot:

Εγώ είμαι πολύ περίεργος να μάθω τη γνώμη των χρυσαυγιτών για το 12αρι

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.