Jump to content




DJD

Recommended Posts

Όπως λένε και οι καθηγητάδες μας για τις σημειώσεις τους ,

τα λάθη δεν τα διορθώνω για αυτούς που δεν παρακολουθούν την θεωρία ...

Επίσης όμως με την πάροδο του χρόνου όπου θα εξομαλυνθούν οι αποκλίσεις από το μέλλον και το παρελθόν θα είναι σωστά :woot: !

ξανά δες το ποστ μου το 2030 .... Δεν θα καταλάβεις την διαφορά !

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και κάνα μήνα+ έχω πάρει από rma από Amazon UK την m-itx mobo. Πριν κάνα 2 βδομάδες έκανε boot loop. Σήμερα βρήκα χρόνο έβγαλε τον 2030 από το media pc έκανε post και έκανα firmware update. Έπαιξε επιτέλους και ο 2600. Γεμίζω το κύκλωμα και αφού παίζει μια χαρά παρατηρώ ότι βγάζει υγρό το διπλό ψυγείο γιατί τρύπησε. Το φελέκι μου μέσα. Ξανά άδειασμα. Λύσιμο και σύνδεση μόνο το μόνο ψυγείο. Σε μπελάδες να βρισκόμαστε βραδιάτικα.

Δεν θυμάμαι που έχω βάλει και τα καλώδια του τροφοδοτικού και οι δίσκοι παίζουν με πατέντα.

Χάλασε και το touch fan controller και πρέπει να το στείλω για rma και αυτό.

Τίποτα άλλο θα παίξει?

Αυτό το project δεν βλέπω να τελειώνει ποτέ.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όπως λένε και οι καθηγητάδες μας για τις σημειώσεις τους ,

τα λάθη δεν τα διορθώνω για αυτούς που δεν παρακολουθούν την θεωρία ...

Επίσης όμως με την πάροδο του χρόνου όπου θα εξομαλυνθούν οι αποκλίσεις από το μέλλον και το παρελθόν θα είναι σωστά :woot: !

ξανά δες το ποστ μου το 2030 .... Δεν θα καταλάβεις την διαφορά !

Καθηγητάρες έχετε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.