Jump to content




DJD

Recommended Posts

180€ για να σου διαβάσουν την διαθήκη και αλλα τοσα για να την πάρεις....εαν ειναι στο ονομα σου.Ρε ειναι τρελοι οι συμβολαιογράφοι?

Θα του διαβάσω το 'Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες' εαν είναι έτσι και θα του ζητήσω 100€:p

Λογική τιμή της φάνηκε. Πάει με τη σελίδα και 6-7 ακόμα παραμέτρους. Στην πραγματικότητα, όσο θέλει ζητάει.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ο τεχνικος σημερα για να βαλει γραμμη και ιντερνετ στο σπιτι.

Αφου τα εφτιαξε ολα και μετρησαμε τη γραμμη κλπ.

Του εβαλα υπογραφη στο δελτιο αποστολης και εφυγε.

Παω στη κρεβατοκαμμαρα και βλεπω στο πατωμα δυο κατσαβιδια.

Τι στο καλο λεω, δεν εχω εγω τετοια κατσαβιδια.

Τον παιρνω τηλ και του λεω "γυρνα πισω αφησες δυο κατσαβιδια"

Μα δεν εβγαλα κατσαβιδια.

"βρε γυρνα πισω που σου λεω. :hehe: "

Ειχε αφησει ανοιχτη τη εργαλειοθηκη του και του τα σουφρωσε ο μλκας ο σκυλος :haha:

Link to comment
Share on other sites

Ξυπνάω το πρωι (8.30) απο το κουδούνι. Ποιος φούστης λέω. Κάνω να κατέβω απο το κρεβάτι και ακούω ένα πλατς. Τι μαμακας λέω ακόμα κοιμάμαι. Ανοίγω την πόρτα με όση ευγένεια έχω και ακούω τη γειτόνισσα να μου λέει "εχετε πλυμμηρίσει".

Έκανα μπάνιο εχτές και έκλεισα την παροχή απο το τηλέφωνο και κάποια στιγμή το βράδυ σκίστηκε το λάστιχο, έκανε πίδακα βγάζοντας το νερό εκτός μπανιέρας και ο πίδακας ... πήδηξε εμένα.

Όλο το σπίτι μου θυμίζει πλωτά απο τον στρατό.

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε ο τεχνικος σημερα για να βαλει γραμμη και ιντερνετ στο σπιτι.

Αφου τα εφτιαξε ολα και μετρησαμε τη γραμμη κλπ.

Του εβαλα υπογραφη στο δελτιο αποστολης και εφυγε.

Παω στη κρεβατοκαμμαρα και βλεπω στο πατωμα δυο κατσαβιδια.

Τι στο καλο λεω, δεν εχω εγω τετοια κατσαβιδια.

Τον παιρνω τηλ και του λεω "γυρνα πισω αφησες δυο κατσαβιδια"

Μα δεν εβγαλα κατσαβιδια.

"βρε γυρνα πισω που σου λεω. :hehe: "

Ειχε αφησει ανοιχτη τη εργαλειοθηκη του και του τα σουφρωσε ο μλκας ο σκυλος :haha:

Ο σκύλος σου έχει ταλέντο. Πες του να μου στείλει ένα βιογραφικό. Ψάχνουμε για brokers

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.