Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν χρειάζομαι γαϊδαρο! :p

Και σε αντίθεση με τους χωρικούς, δεν θα αγόραζα ποτέ κάτι για να το πουλήσω αργότερα ακριβότερο βασισμένος σε μια "υπόσχεση". Ούτε καν στο WoW..

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζομαι γαϊδαρο! :p

Και σε αντίθεση με τους χωρικούς, δεν θα αγόραζα ποτέ κάτι για να το πουλήσω αργότερα ακριβότερο βασισμένος σε μια "υπόσχεση". Ούτε καν στο WoW..

Δεν κάνεις για ΑΗ εσύ :p , εμείς οι "τραπεζικοί" το πάμε ανάποδα με την γριά τον LL

Link to comment
Share on other sites

LL_NEO, φέρε τον γαϊδαρο, θέλω κάτι να με πάει στο koningsdag, χαλάλι τα gold..

Ε τότε....

Είμαι στην δουλειά, κάνω κάτι που μου αρέσει μεν, αλλά είμαι ήδη σε mood koningsdag...

Γνωστός μνημονιακός τραπεζίτης του φόρουμ μπορεί να επιβεβαιώσει..

post-48-1416078356,8134_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

μαμημένα ναρκωτικά.

Καλύτερα χασίς, παρά World of n00bfriendlycraft πλέον..

Πλέον δεν υπάρχει ανάγκη για skill εκτός αν θες HC Raid ή top10 Gladiators, δεν υπάρχει καμία συνέπεια στις επιλογές σου.

Πριν 5-6 χρόνια, αν έκανες λακαμία σε ένα Raid, το μάθαινε όλος ο σερβερ και δεν ξαναπάταγες πουθενά για 1 μήνα..

Link to comment
Share on other sites

To γελάς? Απο Beta επαιζα και στον stormscale και σε high end raiding, pvp σοβαρο μονο season 1-2.

Για αυτό και το έκλεισα τώρα. Πήγα λίγα HC Raids αλλά είδα και θυμήθηκα το λιώσιμο που θέλει και είπα πάμε στον ΟΚΑΝΑ (γκόμενα).

Αν και έχω αρκετά εκατοντάδες χιλιάρικα που λέει και ο λήσταρχος ο LL :D

Link to comment
Share on other sites

To γελάς? Απο Beta επαιζα και στον stormscale και σε high end raiding, pvp σοβαρο μονο season 1-2.

Για αυτό και το έκλεισα τώρα. Πήγα λίγα HC Raids αλλά είδα και θυμήθηκα το λιώσιμο που θέλει και είπα πάμε στον ΟΚΑΝΑ (γκόμενα).

Αν και έχω αρκετά εκατοντάδες χιλιάρικα που λέει και ο λήσταρχος ο LL :D

Εκατοντάδες;;;;

Πφφφφφ

2 χαρακτήρες gold capped και πάμε και για τρίτο

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ημέρες, βήχας 24/7. Πονάνε κοιλιακοί, πλευρά από τόσο βήχα. (να πάθουμε και καμιά θλάση ότι πρέπει)

Νοσοκομεία, αντιβίωση, σορόπια, βότανα, καραμέλες, λεμόνια, πορτοκάλια, spray, τα μαμημένα τα κίτρινα θεόμικρα και κολλώδη φλέματα που ΓΑΡΓΑΛΑΝΕ τον λαιμό και σε πνίγουν δεν λένε να φύγουν. 3 βράδυα με ύπνο συνολικά περίπου 6 ώρες σπαστά...

Ούτε στον εχθρό μου.

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και ημέρες, βήχας 24/7. Πονάνε κοιλιακοί, πλευρά από τόσο βήχα. (να πάθουμε και καμιά θλάση ότι πρέπει)

Νοσοκομεία, αντιβίωση, σορόπια, βότανα, καραμέλες, λεμόνια, πορτοκάλια, spray, τα μαμημένα τα κίτρινα θεόμικρα και κολλώδη φλέματα που ΓΑΡΓΑΛΑΝΕ τον λαιμό και σε πνίγουν δεν λένε να φύγουν. 3 βράδυα με ύπνο συνολικά περίπου 6 ώρες σπαστά...

Ούτε στον εχθρό μου.

Υπομονή και περαστικά σου. Είναι αυτός ο κωλόκαιρος που προξενεί πολλά προβλήματα. Ακούω ότι πάρα πολλοί γνωστοί μου είναι κατά κάποιο τρόπο άρρωστοι.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω αν ξέρει κάποιος.

Αγορά προϊόντος μέσω e-bay ποσού USD 1.600 , € 1.300 περίπου από ΗΠΑ, περνάει τελωνείο και περίπου πόσο μπορεί να στοιχίσει;

Αν ναι ποιά είναι η διαδικασία , όταν ο αγορστής είναι επαρχία;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.