Jump to content




DJD

Recommended Posts

Δεν υπάρχουν στοιχεία για τα μαμούθ, αλλά οι ελέφαντες μια χαρά τρέχουν, ελάχιστα πιό αργά από τους ανθρώπους...

Πάρτο ανάποδα, ο ελέφαντας πάει με 25 μίλια την ώρα ο μέσος άνθρωπος πάει 12-15.

Δεν του γλυτώνεις.

:yes4:

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο ανάποδα, ο ελέφαντας πάει με 25 μίλια την ώρα ο μέσος άνθρωπος πάει 12-15.

Δεν του γλυτώνεις.

:yes4:

ναι αλλά αν πατήσει την προβοσκίδα του πέφτει κάτω και χάνει χρόνο

Link to comment
Share on other sites

Πάρτο ανάποδα, ο ελέφαντας πάει με 25 μίλια την ώρα ο μέσος άνθρωπος πάει 12-15.

Δεν του γλυτώνεις.

:yes4:

Βασικά, εδώ το είδα: Speeds of Animals

Λέει για τον άνθρωπο στα 27.5 μ.α.ω, που είναι όμως ταχύτητα sprider (100μ > 10'')

Φαντάζομαι και στον ελέφαντα, τη μέγιστη έχει υπολογίσει.

Link to comment
Share on other sites

180€ για να σου διαβάσουν την διαθήκη και αλλα τοσα για να την πάρεις....εαν ειναι στο ονομα σου.Ρε ειναι τρελοι οι συμβολαιογράφοι?

Θα του διαβάσω το 'Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες' εαν είναι έτσι και θα του ζητήσω 100€:p

Link to comment
Share on other sites

180€ για να σου διαβάσουν την διαθήκη και αλλα τοσα για να την πάρεις....εαν ειναι στο ονομα σου.Ρε ειναι τρελοι οι συμβολαιογράφοι?

Θα του διαβάσω το 'Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες' εαν είναι έτσι και θα του ζητήσω 100€:p

Κατά τα άλλα να μην ανοίξουν τα κλειστά επαγγέλματα. Ρε πίσσα και πούπουλα λέμε.

Link to comment
Share on other sites

180€ για να σου διαβάσουν την διαθήκη και αλλα τοσα για να την πάρεις....εαν ειναι στο ονομα σου.Ρε ειναι τρελοι οι συμβολαιογράφοι?

Θα του διαβάσω το 'Ο γύρος του κόσμου σε 80 μέρες' εαν είναι έτσι και θα του ζητήσω 100€:p

Δηλαδή ο τύπος στη διαφήμιση που κάνει house call για να τους πει ότι η βίλα στην Εκάλη πήγε στο Ίδρυμα Αποκατάστασης Αδέσποτης Γάτας πόσα πήρε; :TD:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρες

NSFW

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=abTp5hdE73I]Πάνος Καλίδης - Έχω γιορτή | Panos Kalidis - Eho giorti - Official Video Clip - YouTube[/ame]

  • Σημείωση

αν θεωρηθεί ότι είναι υπερβολικά ανήθικο και διαγραφεί ένα ελληνικό προϊόν τότε είμαστε άξιοι της μοίρας μας :p

Link to comment
Share on other sites

Είμαι στην δουλειά, κάνω κάτι που μου αρέσει μεν, αλλά είμαι ήδη σε mood koningsdag...

Γνωστός μνημονιακός τραπεζίτης του φόρουμ μπορεί να επιβεβαιώσει..

Πόσα δίνεις για να το κάνω αυτό; :tomato::tomato::tomato::tomato::tomato:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.