Jump to content




DJD

Recommended Posts

Awesome vid, το είδα στο 9gag. NSFW για gearheads και λοιπούς γκατζετάκηδες.

Watch: The Russia Arms Expo Is Damn Impressive! - 9GAG.tv

Κάτι παρόμοια κάναμε και στον Εβρο.

Το αποτέλεσμα, 2 M114 να βυθιστούν,ο εποπ δεν ήξερε κολύμπι και κόντεψε να πνιγεί και να φέρνουν stayer για να τραβήξει το παπί έξω.Απίστευτα πράματα.

Link to comment
Share on other sites

κατεβάζω σήμερα blade and soul το δοκιμάζω 10 λεπτά ούτε χαρακτήρα έφτιαξα απλά μπήκα μέσα να δω αν to pach δουλεύει και πήγα και έφαγα .

Τώρα που γύρισα δεν μπορώ να μπω,

κοιτάω στις ειδοποιήσεις με κόκκινα γράμματα (κινέζικα) να λέει 4月10日2:30全区停机维护 ....

πατάω και τι να δω maintenance:cry::cry::cry:

http://bns.qq.com/webplat/info/news_version3/1298/6631/6632/6637/m5216/201404/254497.shtml

Link to comment
Share on other sites

hello από το netbook που πλέον τρέχει Linux Mint 13 Maya XFCE...άιντε να δούμε πώς θα πάει, γιατί έχω άλλες 2 παλιατζούρες με XP...

13? Παλιό δεν είναι αυτό? Μπορεί να ακουστώ γραφικός, αλλά άμα δεν βάλεις cinammon, μην βάλεις mint. Debian all the way (στο testing-jessie είναι default to xfce :))

Link to comment
Share on other sites

νταξ η εμπειρια σερφαρίσματος με το netbook είναι τραγική... μόνο με λειτουργικό από ΑΤΑRI ST ή Amiga 500 έχει πιθανότητες να μη σέρνεται τελικά... έχω την εντύπωση πως το μόνο λειτουργικό με το οποίο πήγαινε καλά ήταν το eee android (το οποίο βέβαια είχε κάτι άλλα κουσούρια)

Link to comment
Share on other sites

νταξ η εμπειρια σερφαρίσματος με το netbook είναι τραγική... μόνο με λειτουργικό από ΑΤΑRI ST ή Amiga 500 έχει πιθανότητες να μη σέρνεται τελικά... έχω την εντύπωση πως το μόνο λειτουργικό με το οποίο πήγαινε καλά ήταν το eee android (το οποίο βέβαια είχε κάτι άλλα κουσούρια)

Δεν ξέρω προδιαγραφές, αλλά έχεις δοκιμάσει κάποιο παλαιότερο Ubuntu, πχ το 8 ;

Link to comment
Share on other sites

νταξ η εμπειρια σερφαρίσματος με το netbook είναι τραγική... μόνο με λειτουργικό από ΑΤΑRI ST ή Amiga 500 έχει πιθανότητες να μη σέρνεται τελικά... έχω την εντύπωση πως το μόνο λειτουργικό με το οποίο πήγαινε καλά ήταν το eee android (το οποίο βέβαια είχε κάτι άλλα κουσούρια)

Και με slacko / lubuntu που έχω προσπαθήσει να συνεφέρω παλιό φορητό με λίγη μνήμη, άλλα λόγια ν' αγαπιόμαστε. Πρέπει να έχει ιώβεια υπομονή κανείς για να μην τον κάνει κομμάτια. Φαντάζομαι το netbook.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.