Jump to content




DJD

Recommended Posts

Εξοχικό είναι αυτό, βάλε της Πεύκης να δούμε :p

fwiw δεν είναι εξοχικό :) Δεν έχω ιδιαίτερο παράπονο από το εξοχικό στην Πεύκη πάντως, 4-5 στρέμματα πάρκο με ελιές, φιστικιές, αμυγδαλιές κλπ έχω μπροστά μου και 2 άλση κοντά :)

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά με θέλει :)

Ακόμα και χωρίς νερό (το internet ήρθε ;) ), ξέρεις τι όμορφα είναι να γυρνάς από τη δουλειά και να βλέπεις αυτό;

attachment.php?attachmentid=61437&stc=1&d=1396515284

απεριποιητες ειναι οι ελιες, ξεκινα να κλαδευεις, κωνταντινου και ελενης εχουμε ανθοφορια :whip:

Link to comment
Share on other sites

απεριποιητες ειναι οι ελιες, ξεκινα να κλαδευεις, κωνταντινου και ελενης εχουμε ανθοφορια

Δυστυχώς ή ευτυχώς δεν είναι δικές μου Γιώργη... Και είναι πάρα πολλές σε αυτή την κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

και αμα κανει παγωνιες το χειμωνα τι κανεις, ηχογραφεις το ΚΡΑΑΑΑΚΚΚ οταν θα ανοιγουν? :whistling

:offtopic2::offtopic2:

Ψεκαζω με χαλκο για χειμώνα και δε ριχνω λιπασματα+το χωραφι δε κρατάει υγρασία καθόλου. Εδω και 20 χρόνια έχουν να μας χαλασουν δεντρα.

Και χτυπάμε 10αράκια(-10) αρκετά συχνα(Προμαχώνας γαρ). Οταν παει κατω απο -15, οτι και να κανεις θα έχεις απώλειες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.