Jump to content




DJD

Recommended Posts

για καλό ποστάρεις εσύ εδώ μέσα;:tongue::tongue::tongue:
Νομιζω μετα απο 1-2 μερες μπορω να το γραψω....

ΣΑΛΤΑ ΚΑΙ ΜΑΜΗΣΟΥ ΡΕ, ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ 2 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΖΩΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΚΑΜΙΑ ΣΟΥ!!!!!

iyZiD.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα κινητά προφανώς και πρέπει να είναι σε flight mode. Είναι ανώμαλο να έχεις 200 κινητά να εκπέμπουν στο φουλ επειδή δεν πιάνουν κεραία μέσα σε ένα θωρακισμένο χώρο.

Κατά τα άλλα, είναι υπερβολή να σου ζητάνε να κλείσεις και το mp3 player όπως κάνουν σε κάποιες εταιρείες.

μα ναι για απλες συσκευές μιλάμε όχι για σήμα κινητού

Link to comment
Share on other sites

Έχουν γίνει 500 ερεύνες, καμία δε βρήκε ότι οι τυπικές ηλ. συσκευές μπορούν να επηρεάσουν και το παραμικρό τις συσκευές στα αεροπλάνα.

Για αυτό στο αμέρικα ξεκίνησαν να επιτρέπουν τη χρήση κινητών κτλ στο αεροπλάνο. Ε, σε καμιά 10ρια χρόνια θα φτάσουν και στην Ελλάδα αυτά τα νέα.

Link to comment
Share on other sites

ο Λιακο σήμερα τα'μπλεξε λιγουλάκι,τι σχέση έχει το ότι η σελήνη γυρίζει στο πλάι με τους Ελ, τον παστιτσιο και τον Πουτιν,δεν κατάλαβα :nada:

πρεπει να αγορασεις το βιβλιο προφανως για να καταλαβεις :p

Link to comment
Share on other sites

Re: 2048

Πάει κι αυτό... Το 2048 το έπιασα και τις 2 φορές λίγο πάνω από τους 20000 πόντους. Η πιο αποτελεσματική στρατηγική που βρήκα είναι να αποφεύγεις σχεδόν εντελώς μια κατεύθυνση, ώστε να μην μπαίνουν μικρά νούμερα εκεί που συγκεντρώνεις τα μεγαλύτερα. Επίσης, είναι σημαντικότερο να ελαχιστοποιείς κατά προτεραιότητα τα 2-4, παρά να αθροίζεις τα 32-64-128 σε μεγαλύτερα. Εκεί την πάταγα στην αρχή.

Παρεμπιπτόντως, χρειάζεται undo. 1 βλακεία από κεκτημένη ταχύτητα σου καταπίνει 20' από τη ζωή σου...

Link to comment
Share on other sites

Re: 2048

Πάει κι αυτό... Το 2048 το έπιασα και τις 2 φορές λίγο πάνω από τους 20000 πόντους. Η πιο αποτελεσματική στρατηγική που βρήκα είναι να αποφεύγεις σχεδόν εντελώς μια κατεύθυνση, ώστε να μην μπαίνουν μικρά νούμερα εκεί που συγκεντρώνεις τα μεγαλύτερα. Επίσης, είναι σημαντικότερο να ελαχιστοποιείς κατά προτεραιότητα τα 2-4, παρά να αθροίζεις τα 32-64-128 σε μεγαλύτερα. Εκεί την πάταγα στην αρχή.

Παρεμπιπτόντως, χρειάζεται undo. 1 βλακεία από κεκτημένη ταχύτητα σου καταπίνει 20' από τη ζωή σου...

Εγώ να σου πω την αλήθεια πιστεύω ότι το παιχνίδι είναι ένα υποχθόνιο κόλπο κάποιων "συγκεκριμένων" προγραμματιστών για να μας κατευθύνουν προς την απάθεια και να μας αποπροσανατολίσουν από τα πιο σημαντικά ζητήματα της χώρας. Δεν εξηγείται αλλιώς ότι το μισό lab έπεσε θύμα αυτού του βρωμοπαίχνιδου.

Είμαι σίγουρος ότι οι "συγκεκριμένοι" προγραμματιστές έχουν επαφές με πολύ μεγάλες εταιρίες πληροφορικής και στον ελεύθερο τους χρόνο ασχολούνται με "συγκεκριμένα" hobbies όπου συναναστρέφονται με λοιπούς μασώνους, με κύριο θέμα συζήτησης το πως θα μας αποβλακώσουν και να μας χειραγωγήσουν με ευκολία.

Και η απόδειξη όλου αυτού είναι στα κουτάκια.

Το 2 γίνεται 4, μετά 8, μετά 16, έπειτα 32, συνεχίζει ως 64 για να γίνει 128, πάει στο 256, μετά στο 512, κοκ

Τυχαίο? Δεν νομίζω!

Link to comment
Share on other sites

Τι να σου πω; Προσωπικά πάσχω από ένα σοβαρό ελάττωμα χαρακτήρα. Αντιμετωπίζω οτιδήποτε καινούριο σαν τη δοκιμασία του φύλαρχου των καννίβαλων. :TD:

Το μόνο που με σώνει είναι η ασθενής μνήμη μου, αλλά κάποιος κερατάς φρόντισε και μου το θύμισε πάλι σήμερα το μεσημέρι. :whip:

Απ' την άλλη, αν πέσω θύμα δειγματοληπτικής απαγωγής από εξωγήινους και η τύχη του πλανήτη κρίνεται από το αν ξέρω να παίζω 2048, μπορεί και να την γλυτώσουμε. :D

Link to comment
Share on other sites

Απ' την άλλη, αν πέσω θύμα δειγματοληπτικής απαγωγής από εξωγήινους και η τύχη του πλανήτη κρίνεται από το αν ξέρω να παίζω 2048, μπορεί και να την γλυτώσουμε. :D

Θα φροντίσουν να σου βάλουν άλλο παιχνίδι. Με πιανς? :p

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάτι σημαντικές δουλειές να κάνω.

Άνοιξα το 2048 και τελικά διαπίστωσα ότι δεν ήταν τόσο σημαντικές.

Edit:

Τελικά η ζημιά ήταν μεγαλύτερη από ότι περίμενα. Τα tabs στον browser, τα βλέπω σαν κουτάκια που πρέπει να πατήσω αριστερά-δεξιά για να τα προσθέσω....

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.