Jump to content




DJD

Recommended Posts

Έκλεισε ταξιδάκι Ιρλανδία το τριήμερο του Πάσχα. @DJD θα με φιλοξενήσεις είπες Ε?

Στάλθηκε από το Android κινητό μου με το Tapatalk

Sorry με τους πασοκους.... εεεε συριζαιους δε θέλω πολλά πολλα :p

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο και ομως αληθινο

γυρναω σπιτι σημερα πριν λιγο(κηφισια μενω)

βλεπω εξω απο τον καδο των σκουπιδιων ενα xbox 360:O

το περνω μεσα το ανοιγω,λειτουτργει τελεια,εχει και το mw3:giveup: μεσα

Έγινε επεξεργασία από sakinor
Link to comment
Share on other sites

απιστευτο και ομως αληθινο

γυρναω σπιτι σημερα πριν λιγο(κηφισια μενω)

βλεπω εξω απο τον καδο των σκουπιδιων ενα xbox 360:O

το περνω μεσα το ανοιγω,λειτουτργει τελεια,εχει και το mw3:giveup: μεσα

θα το χαρισω λογικα

pffff... εδώ μόνο μπάζα ή κλαδιά έχει έξω από τους κάδους :(

Link to comment
Share on other sites

απιστευτο και ομως αληθινο

γυρναω σπιτι σημερα πριν λιγο(κηφισια μενω)

βλεπω εξω απο τον καδο των σκουπιδιων ενα xbox 360:O

το περνω μεσα το ανοιγω,λειτουτργει τελεια,εχει και το mw3:giveup: μεσα

θα το χαρισω λογικα

Μάλλον θα νευρίασε καμιά μάνα εκεί τριγύρω. Το μ@λακισμενο πάλι έλιωνε στο mw3 :sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Ότι έψαχνα για host το πήρε μυρουδιά η Google και με τάραξε στις host-o-διαφημίσεις. Το ότι βρήκα, δεν μπορεί να το καταλάβει και να διαφημίσει τίποτα άλλο; Εκτός αν υπονοεί κάτι για την επιλογή μου :bigsmile:

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει, θα με ακούσετε σε δελτίο ειδήσεων καμιά μέρα... Άγριο φονικό στην Πεύκη. Φοιτητής Φυσικής (Ψυχοπαθής) σκότωσε την τριμελή οικογένεια που έμενε στο από πάνω διαμέρισμα γιατί το "παιδάκι" τους του είχε σπάσει τα νεύρα. 15 ώρες την ημέρα έκανε τον πανικό, και οι γονείς δεν το μάζευαν ούτε τις ώρες κοινής ησυχίας.

ΓΤΧΜ δηλαδή.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει, θα με ακούσετε σε δελτίο ειδήσεων καμιά μέρα... Άγριο φονικό στην Πεύκη. Φοιτητής Φυσικής (Ψυχοπαθής) σκότωσε την τριμελή οικογένεια που έμενε στο από πάνω διαμέρισμα γιατί το "παιδάκι" τους του είχε σπάσει τα νεύρα. 15 ώρες την ημέρα έκανε τον πανικό, και οι γονείς δεν το μάζευαν ούτε τις ώρες κοινής ησυχίας.

ΓΤΧΜ δηλαδή.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Σκέψου σε τι κατάσταση θα είναι οι γονείς. Βέβαια αν είναι έτσι το παιδί 60% φταίνε οι γονείς.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ο μπαμπάς ή η μαμά άκουσαν χριστοπαναγιες το μεσημέρι και το μάζεψαν, αλλά 5.30 το άφησαν ελεύθερο πάλι να αφηνιασει. Τα γράφω εδώ γιατί ήθελα να το βγάλω από μέσα μου, και να σας προετοιμάσω, να βρείτε ποιος θα μου φέρνει πράγματα στη φυλακή :p

Στα τέτοια μου σε τι κατάσταση είναι οι γονείς. Αν δεν μπορούν να το ηρεμήσουν, να του δίνουν Αταράξ να ηρεμήσουμε όλοι.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=4171]deninho[/MENTION]

Τους παρακαλάς μία ευγενικά να το μαζέψουν (ιδανικά ενώπιον μαρτύρων). Τους παρακαλάς δύο επίμονα. Τους παρακαλάς τρεις επιτακτικά. Την τέταρτη φροντίζεις να είναι ώρα κοινής ησυχίας και φωνάζεις αστυνομία.

Εναλλακτικά, τους πληρώνεις με το ίδιο νόμισμα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει, θα με ακούσετε σε δελτίο ειδήσεων καμιά μέρα... Άγριο φονικό στην Πεύκη. Φοιτητής Φυσικής (Ψυχοπαθής) σκότωσε την τριμελή οικογένεια που έμενε στο από πάνω διαμέρισμα γιατί το "παιδάκι" τους του είχε σπάσει τα νεύρα. 15 ώρες την ημέρα έκανε τον πανικό, και οι γονείς δεν το μάζευαν ούτε τις ώρες κοινής ησυχίας.

ΓΤΧΜ δηλαδή.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk

2 χρόνια τώρα έχω μια οικογένεια από πάνω μου. Οι γονείς ζώα εντελώς. Το ένα παιδάκι τους, σέρνει μια καρέκλα μέσα στο σπίτι ΟΛΗ ΜΕΡΑ και το άλλο το μωράκι... από βρέφος που ήρθε από το μαιευτήριο.. ΚΛΑΙΕΙ ΟΛΗ ΜΕΡΑ. Κλάμα τσιριχτό και διαπεραστικό. Το καημένο ώρες ώρες κάνει σαν να πονάει, σταματάει και ξαναρχίζει. Οι γονείς τα παρατάνε και φεύγουν. Δεν έχω ακούσει ποτέ αυτή τη ρουφιάνα τη μάνα να το πάρει αγκαλιά και να του πει ένα απλό "σώπα σώπα καλό μου". Μια φορά πήγα 4 το μεσημέρι μιας Κυριακής να ζητήσω να κάνουν ησυχία κι όσο χτυπούσα την πόρτα, άκουσα που τα χτυπούσαν για να σταματήσουν. :fie:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.