Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ναι σίγουρα, αυτό θα τους πω!! Μετά από 22 μήνες άνεργος.

Άλλωστε δε θα πάω να παραγάγω αύριο, για να γνωριστώ και να συζητήσουμε το "φλέγον θέμα" θα πάω. Και μετά από Τρίτη.

Κωλώνεις να τους πεις ότι παραιτείσαι :p

Link to comment
Share on other sites

Ζηλεύεις.:p

Μην είσαι τόσο σίγουρος :hehe:

edit: και βάλε κανένα tag δίπλα με τις πολλές φωτογραφίες. Προτού αρχίσεις τις δικαιολογίες "δεν έχω χρόνο, δουλεύω"

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

μερικοί έχετε παράξενη αίσθηση του χουμορ...είναι κουβέντες αυτές να λες στον άλλον να χάσει την δουλειά του ή το άλλο τρισμεγιστο να πάθει ατύχημα;

μα καλά, τόσο χαιρέκακοι; έλεος :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Και μένα με ενόχλησε το "χιουμοράκι" κάποιων, αλλά είπα να μην πω τιποτα. Πάντως ειδικά σε τέτοιους καιρούς που ζούμε, που το να μείνεις 2 χρόνια χωρίς δουλειά όπως ο Πέτρος δεν είναι εξαίρεση αλλά συχνό φαινόμενο, είναι ντροπή να λέγονται τέτοιες κακίες...

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακίες, ασχετοσύνη είναι.

Αν ο άλλος δεν έχει δουλέψει ποτέ στη ζωή του και τον ταΐζουν οι γονείς δεν έχει πραγματική γνώση του τι σημαίνει η δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερα να γρατζουνίσω το χέρι μου (στο σημείο να στάξουν 2 σταγόνες αίμα) από την μεταλλική βλακειούλα που έχει το σημειωματάριο μου, όταν πήγα βιαστικά να βγάλω το πορτοφόλι από την (γεμάτη) τσάντα μου..

Ότι να 'ναι..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.