Jump to content




DJD

Recommended Posts

Καλημέρα. Σαν σήμερα το 1981 ο Εγκέλαδος χτυπά τις Αλκυονίδες με 6,6 Ρίχτερ, με απολογισμό 14 θύματα. Σαν σήμερα ο σεισμός του 1981 (video-pics) ~ Loutrakiblog

Τη προγιαγια μου τη βγαλανε απο το παράθυρο της κουζινας , ειχε πέσει το μισο σπιτι στη περαχωρα

Link to comment
Share on other sites

ε ρε θα τρέχω σε δικαστήρια μου φαίνεται... το σκηνικό απλό. έπεσε ένα λεωφορείο στην Ε.Ο. Λαμίας στις μπάρες/κιγλιδώματα και όλα τα συντρίμια έπεσαν πάνω στο αμάξι μου, με αποτέλεσμα να έχει ζημιά 5200-5400 ευρώ (στην αντιπροσωπεία)...

Ο πραγματογνώμονας το αξιολόγησε στα 6000 ευρώ το αμάξι που δικαιολογεί επισκευή 4500...Φυσικά η ασφαλιστική των λεωφορείων δεν είναι στον φιλικό διακανονισμό...

Με βάση αγγελίες, πίνακες autotriti κλπ το αμάξι μου πουλιέται γύρω στα 7500 και αν είναι καλή περίπτωση σαν την δικιά μου που έχει κάνει 32000χλμ πουλιεται και 8500-9000...

ωραία θα περάσουμε...

Link to comment
Share on other sites

ε ρε θα τρέχω σε δικαστήρια μου φαίνεται... το σκηνικό απλό. έπεσε ένα λεωφορείο στην Ε.Ο. Λαμίας στις μπάρες/κιγλιδώματα και όλα τα συντρίμια έπεσαν πάνω στο αμάξι μου, με αποτέλεσμα να έχει ζημιά 5200-5400 ευρώ (στην αντιπροσωπεία)...

Ο πραγματογνώμονας το αξιολόγησε στα 6000 ευρώ το αμάξι που δικαιολογεί επισκευή 4500...Φυσικά η ασφαλιστική των λεωφορείων δεν είναι στον φιλικό διακανονισμό...

Με βάση αγγελίες, πίνακες autotriti κλπ το αμάξι μου πουλιέται γύρω στα 7500 και αν είναι καλή περίπτωση σαν την δικιά μου που έχει κάνει 32000χλμ πουλιεται και 8500-9000...

ωραία θα περάσουμε...

Καλά ξεμπερδέματα...

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.