Jump to content




DJD

Recommended Posts

Για βραδυ οτι καλυτερο μπορεις να εχεις!!

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008HBICH2/ref=oh_details_o01_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

οχι απαραιτητα το συγκεκριμενο.

Το αναβεις στο φουλ (110W) για 20-30' πριν πεσεις και εισαι αρχοντας!

Αν κρυωνεις το βραδυ το ξαναναβεις στην χαμηλοτερη σκαλα (27W) και σε κραταει στην καταλληλη θερμοκρασια.

Η μεσαια σκαλα ειναι 60W.

Ηλεκτρικό υπόστρωμα έχω εδώ και 8 χρόνια.

Το θέμα είναι οτι έχω 2 γιούς. Έναν 2.5 χρονών και ο 2ος 2 μηνών. Άρα καταλαβαίνεις η κουβέρτα δεν μου κάνει γιατί το θέμα μου είναι τα παιδιά και όχι εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Ο γείτονας απέναντι στον 1ο άναψε φωτιά στο μπαλκόνι να ψήσει αλλά:

-έχει βάλει τη ψησταριά δίπλα στη μπαλκονόπορτα αντί κοντά στο κάγκελο, και όλα τα ντουμάνια μπαίνουν στο σπίτι

-θέλω να δω τις φάτσες των από πάνω 3ων ορόφων, όταν γυρίσουν και δουν τα καπνιστά απλωμένα ρούχα τους.:hehe:

Link to comment
Share on other sites

-θέλω να δω τις φάτσες των από πάνω 3ων ορόφων, όταν γυρίσουν και δουν τα καπνιστά απλωμένα ρούχα τους.

Τσικνοπέμπτη, Πάσχα (και σε μερικές περιοχές 15-Αύγουστο), απλά δεν απλώνεις έξω!

Link to comment
Share on other sites

Τσικνοπέμπτη. Κάποιοι θα δούνε τον Παοκ, κάποιοι το μπάσκετ και κάποιοι θα γράφουν report για εργασία στο Latex.Όμως, από σεβασμό και μόνο θα χτυπήσω και 2 πιτόγυρα :D

Link to comment
Share on other sites

Τσικνοπέμπτη, Πάσχα (και σε μερικές περιοχές 15-Αύγουστο), απλά δεν απλώνεις έξω!

Μπορείς όμως να κατεβάσεις τη μικρή σου ψησταριά στον κήπο της πολυκατοικίας, σε σημείο που δεν ενοχλεί τους άλλους.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.