Jump to content




DJD

Recommended Posts

^^

το καλύτερο. Πάει γριά με το μαντράχαλο (40+) γιο στο ΣΜ και πάνε σε express ταμείο. Τους τη λένε που έχουν πολλά πράγματα, παίρνει τα μισά η γριά και τα άλλα μισά ο γιος και περνάνε. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Νιώθω ερωτευμένος. Μόλις με βίασε η ΔΕΗ για ένα σπίτι 70τμ ήρθε 760€ λογαριασμός. Ούτε μαγαζί να ήμουν με φώτα όλη μέρα.

Μετά από τόσο άγριο σεξ ερωτευτηκα.

Χρόνια μου πολλά λοιπόν.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

χαχαχααχαχχαχααχχαχχαχαχαχαχαχαχχχαχχχα τραγικότατο . Γενικά πάντως αυτό που πιάνουν θέση στα ταμεία και ο άλλος ψωνίζει είναι απίστευτα εκνευριστικό. Ευτυχώς έχει να μου τύχει(ή και του πατέρα μου) 1-2 χρόνια σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Νιώθω ερωτευμένος. Μόλις με βίασε η ΔΕΗ για ένα σπίτι 70τμ ήρθε 760€ λογαριασμός. Ούτε μαγαζί να ήμουν με φώτα όλη μέρα.

Μετά από τόσο άγριο σεξ ερωτευτηκα.

Χρόνια μου πολλά λοιπόν.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

πόσες κιλοβατώρες γράψατε???

Link to comment
Share on other sites

Έχεις ηλεκτρικό λέβητα και καις τόσες kwh???!!

Ένα καλοριφέρ λαδιού έχω που καίει κάποιες ώρες της ημέρας κ ένας Θερμοπομπος που να έκαψε 40 ωρες σύνολο βράδυ.

Δεν ξέρω. Έχω 3000 kwh πρωί και άλλες 900 βραδινό.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ένα καλοριφέρ λαδιού έχω που καίει κάποιες ώρες της ημέρας κ ένας Θερμοπομπος που να έκαψε 40 ωρες σύνολο βράδυ.

Δεν ξέρω. Έχω 3000 kwh πρωί και άλλες 900 βραδινό.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

τα άτιμα καίνε πολύ και δεν ζεσταίνουν και καλά. Σομπίτσα με ξύλα και έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο. Κλαδεύουμε τα ελαιόδεντρα κάθε χειμώνα και εξοικονομούμε ξύλα, κόβουμε και μεις οι ίδιοι και ο χειμώνας βγαίνει άνετα. Αλλά ζω σε χωριό όμως.

Επειδή τα έχω περάσει και τα έχω βιώσει με το χειρότερο τρόπο, αίτηση για κοινωνικό οικιακό τιμολόγιο αμέσως αν έχεις χαμηλό εισόδημα και διακανονισμό. Φυσικά με την προϋπόθεση ότι δεν μπορείς να τα πληρώσεις. Αν μπορείς τότε αγνόησε τα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μέσα στην κάρτα του Αγ. Βαλεντίνου ενα εντελως cheesy ποιηματάκι και ενα κομμάτι μπεϊκον (νταξ' οχι χυμα εντελώς, μεσα σε ενα σακουλακι) και το έδωσα στην δικιά μου. Έγραψα και ΥΓ. "Ορίστε και λίγο μπεϊκον. Ολα γίνονται καλύτερα με λίγο μπεϊκον."

Αυτή τη στιγμή τρώω ξύλο.

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα μέσα στην κάρτα του Αγ. Βαλεντίνου ενα εντελως cheesy ποιηματάκι και ενα κομμάτι μπεϊκον (νταξ' οχι χυμα εντελώς, μεσα σε ενα σακουλακι) και το έδωσα στην δικιά μου. Έγραψα και ΥΓ. "Ορίστε και λίγο μπεϊκον. Ολα γίνονται καλύτερα με λίγο μπεϊκον."

Αυτή τη στιγμή τρώω ξύλο.

tumblr_lga79iMOyk1qg4ayxo1_400.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.