Jump to content




DJD

Recommended Posts

Στελνεις πμ σε 2 Mod για ενα θεμα που σου εχουν κλειδωσει,γιατι εχεις ωραια νεα,περιμενεις 4 μερες μπας και γινει τιποτα και επιεικως σε ΓΡΑΦΟΥΝ!

Δημοκρατια στο thelab λεμεε.

Εχει καταντησει να αξιζει μονο για να βλεπεις το sebastian να πεταει ατακες για την ΑΤΙ στο θεμα των 2Χ0

ΥΓ.Να δω ποση ωρα θα κανουν να απαντησουν εδω.

ΥΓ2.Καλησπερα

Την απάντηση την πήρες από τον wizard. Το thelab δεν είναι μέρος επίλυσης προσωπικών διαφορών. Βρείτε τα μόνοι σας. Όσο για το "Δημοκρατια στο thelab λεμεε.", πάρε 5 μέρες άδεια να χαλαρώσεις και ξαναμιλάμε.

Link to comment
Share on other sites

Από τους κανόνες:

  • "Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται η "επίθεση" σε άλλα μέλη, moderators ή στους διαχειριστές του TheLab.gr. Λέγοντας επίθεσης εννοούμε τον χλευασμό, την δυσφήμιση, την ειρωνεία καθώς και οποιαδήποτε άλλη προσβολή."
  • "Δεν θα πρέπει να δημιουργούνται θέματα τα οποία έχουν ως περιεχόμενο την αργοπορία των Administrators/Moderators να αντιδράσουν στα εκάστοτε θέματα που προκύπτουν. Αν κάποιο μέλος πιστεύει ότι δεν έχει "δικαιωθεί" θα πρέπει να απευθυνθεί στους Administrators του TheLab.gr είτε μέσο προσωπικού μηνύματος είτε μέσω email."
  • "Το TheLab.gr δεν αποτελεί χώρο για την γέννηση και εκτόνωση αντιπαραθέσεων οι οποίες προκαλούν προβλήματα στην ομαλή λειτουργία της ηλεκτρονικής κοινότητας."
  • "Το TheLab.gr δεν αποτελεί μέσο για την επίλυση των προβλημάτων των μελών του. Στην περίπτωση όπου υπάρχει κάποιο προσωπικό πρόβλημα θα πρέπει να χρησιμοποιηθούν είτε τα προσωπικά μηνύματα, είτε λοιποί τρόποι επικοινωνίας όπως instant messengers."

Όταν επικοινώνησε, πήρε την απάντησή του από τον [MENTION=173]Wizard![/MENTION]. Δεν ικανοποιήθηκε και απευθύνθηκε σε εμένα. Εγώ δε του απάντησα επειδή δεν είχα κάτι άλλο να προσθέσω, οπότε και θεώρησε ότι το thelab.gr είναι λαϊκό δικαστήριο και πρέπει να βγεί δημόσια να βρεί το δίκιο του. Ε, αυτό δεν επιτρέπεται.

Link to comment
Share on other sites

Στελνεις πμ σε 2 Mod για ενα θεμα που σου εχουν κλειδωσει,γιατι εχεις ωραια νεα,περιμενεις 4 μερες μπας και γινει τιποτα και επιεικως σε ΓΡΑΦΟΥΝ!

Δημοκρατια στο thelab λεμεε.

Εχει καταντησει να αξιζει μονο για να βλεπεις το sebastian να πεταει ατακες για την ΑΤΙ στο θεμα των 2Χ0

ΥΓ.Να δω ποση ωρα θα κανουν να απαντησουν εδω.

ΥΓ2.Καλησπερα

Απ' ότι βλέπω άμεσα, αλλά δεν ξέρω αν ήταν η απάντηση που ήθελες :).

Link to comment
Share on other sites

Για το ερωτηματολόγιο αν συμφωνείς βγαίνεις δεξιός και αν διαφωνείς βγαίνεις αριστερός ... ότι να νε :nuke:

edit η pic που έβαλε ο jpavly βγαίνει αν τα βάλεις μάλλον όχι

Link to comment
Share on other sites

Από τους κανόνες:

  • "Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται η "επίθεση" σε άλλα μέλη, moderators ή στους διαχειριστές του TheLab.gr. Λέγοντας επίθεσης εννοούμε τον χλευασμό, την δυσφήμιση, την ειρωνεία καθώς και οποιαδήποτε άλλη προσβολή."
  • "Δεν θα πρέπει να δημιουργούνται θέματα τα οποία έχουν ως περιεχόμενο την αργοπορία των Administrators/Moderators να αντιδράσουν στα εκάστοτε θέματα που προκύπτουν. Αν κάποιο μέλος πιστεύει ότι δεν έχει "δικαιωθεί" θα πρέπει να απευθυνθεί στους Administrators του TheLab.gr είτε μέσο προσωπικού μηνύματος είτε μέσω email."
  • "Το TheLab.gr δεν αποτελεί χώρο για την γέννηση και εκτόνωση αντιπαραθέσεων οι οποίες προκαλούν προβλήματα στην ομαλή λειτουργία της ηλεκτρονικής κοινότητας."
  • "Το TheLab.gr δεν αποτελεί μέσο για την επίλυση των προβλημάτων των μελών του. Στην περίπτωση όπου υπάρχει κάποιο προσωπικό πρόβλημα θα πρέπει να χρησιμοποιηθούν είτε τα προσωπικά μηνύματα, είτε λοιποί τρόποι επικοινωνίας όπως instant messengers.

:hmm:

γιατί θυμάμαι mods και vip members να με χλευάζουν/ειρωνεύονται γιατί απλά έχω διαφορετικές ιδέες ή διαφωνίες με αυτούς;

oh well....keep walking...

Link to comment
Share on other sites

Από τους κανόνες:

  • "Σε καμία περίπτωση δεν επιτρέπεται η "επίθεση" σε άλλα μέλη, moderators ή στους διαχειριστές του TheLab.gr. Λέγοντας επίθεσης εννοούμε τον χλευασμό, την δυσφήμιση, την ειρωνεία καθώς και οποιαδήποτε άλλη προσβολή."
  • "Δεν θα πρέπει να δημιουργούνται θέματα τα οποία έχουν ως περιεχόμενο την αργοπορία των Administrators/Moderators να αντιδράσουν στα εκάστοτε θέματα που προκύπτουν. Αν κάποιο μέλος πιστεύει ότι δεν έχει "δικαιωθεί" θα πρέπει να απευθυνθεί στους Administrators του TheLab.gr είτε μέσο προσωπικού μηνύματος είτε μέσω email."
  • "Το TheLab.gr δεν αποτελεί χώρο για την γέννηση και εκτόνωση αντιπαραθέσεων οι οποίες προκαλούν προβλήματα στην ομαλή λειτουργία της ηλεκτρονικής κοινότητας."
  • "Το TheLab.gr δεν αποτελεί μέσο για την επίλυση των προβλημάτων των μελών του. Στην περίπτωση όπου υπάρχει κάποιο προσωπικό πρόβλημα θα πρέπει να χρησιμοποιηθούν είτε τα προσωπικά μηνύματα, είτε λοιποί τρόποι επικοινωνίας όπως instant messengers."

Όταν επικοινώνησε, πήρε την απάντησή του από τον [MENTION=173]Wizard![/MENTION]. Δεν ικανοποιήθηκε και απευθύνθηκε σε εμένα. Εγώ δε του απάντησα επειδή δεν είχα κάτι άλλο να προσθέσω, οπότε και θεώρησε ότι το thelab.gr είναι λαϊκό δικαστήριο και πρέπει να βγεί δημόσια να βρεί το δίκιο του. Ε, αυτό δεν επιτρέπεται.

Καταλαβαίνω τη θέση ένθεν & ένθεν πλευρών,ειδικά μετά τους

κανόνες που παραθέτεις,

θεωρώ οτι απλά το πενθήμερο μπάνιο άνευ αποδοχών είναι

λίγο δύσπεπτο για κάτι που μάλλον έγινε παρορμητικά.

Δεν είμαι mod όμως οπότε σέβομαι την απόφαση.

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έγινε παρανόηση, διάβασα την απάντηση του wizard στο θέμα και νόμισα ότι ήταν η απάντηση που του έδωσε στο πμ, το ban από τον [MENTION=12158]Dant3[/MENTION] αφαιρείται και ζητάω συγνώμη για την λανθασμένη κρίση μου.

Από την άλλη, η αρχική μας απόφαση ότι το thelab δεν είναι χώρος επίλυσης προσωπικών διαφορών, το θέμα θα παραμείνει κλειστό, εκτός αν ο [MENTION=12158]Dant3[/MENTION] μπορεί να μας πείσει με πμ ότι πρέπει να ανοιχθεί το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.