Jump to content




DJD

Recommended Posts

Συνεχίστε σας παρακαλώ, ΣΚ έρχεται! Γιατί να είστε κλεισμένοι σε ένα φόρουμ!

ναι είμαι με 1 ώρα ύπνο και φαγούρα.

Δεν σου ειπα να φορας παντα σκουφακι εκει στα ξενα ???? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τι φόροι πάλι; Ακόμα δε μου ήρθε το κ0λ0χαρτο. Να πάρω υπογλώσσια απο σήμερα;

Μη βιαστείς να το πληρώσεις πάντως...

Απόφαση βόμβα του ΣτΕ! Αντισυνταγματικό το χαράτσι για την ατμοσφαιρική ρύπανση στους λογαριασμούς της ΔΕΗ | Ελλάδα - NewsIt.gr

Link to comment
Share on other sites

Τι αλητεία αυτές οι τηλεφωνικές εταιρίες που παίρνουν μεσημεριάτικα στα σπίτια... ούτε 15' ύπνο δεν συμπλήρωσα!:rant:

lololololololol trololololol

και εσύ γιατί ξάπλωσες; :p

Link to comment
Share on other sites

Τι αλητεία αυτές οι τηλεφωνικές εταιρίες που παίρνουν μεσημεριάτικα στα σπίτια... ούτε 15' ύπνο δεν συμπλήρωσα!

Για αυτό εμένα είναι πάντα στο αθόρυβο.

Πάντως, δε βρήκα κάπου να τους απαγορεύει κλήσεις τέτοιες ώρες.

Γενική Γραμματεία Καταναλωτή

Γενικά όμως, εγώ έχω κάνει εγγραφή στην Αρχή Προστασίας Δεδομένων Προσωπικού Χαρακτήρα όπου δηλώνω τα τηλέφωνα που δε θέλω να με ενοχλούν. Αν σε καλέσει οποιοσδήποτε σε κάποιο από τη δηλωμένα, που δεν έχεις επιτρέψει εσύ προσωπικά και εγγράφως να σε καλεί, τότε προχωράς σε αγωγή και η ελάχιστη αποζημίωση από το νόμο είναι ~6000€. Not bad. Η αίτηση, θα σας πάρει 5'.

Link to comment
Share on other sites

Απαγορεύονται -επί ποινή αφαίρεσης και άδειας λειτουργίας της εταιρείας τηλεπωλήσεων- οι κλήσεις σε ώρες κοινής ησυχίας, όπως απαγορεύονται πλέον και οι κλήσεις με απόκρυψη.

Δεν το σχολίασα, γιατί είδα ότι το μήνυμα ήταν στις 17:10, που σημαίνει ότι παίζει να τον κάλεσαν στις 17:01... :)

Link to comment
Share on other sites

βρε παιδιά όποιος γράφεται στο thelab μετά από μερικά χρόνια κάνει παιδιά πρέπει να το κοιτάξουμε αυτό μου φαίνεται !!!

:jump1:

Μερικοί ακόμα καλά κρατώ.

(απο όσο ξέρω δηλαδή)

Link to comment
Share on other sites

Στις 16.00 με πήραν αλλά έχει σημασία; Απορώ αν πιάνεις στη τελική κανέναν πελάτη έτσι.

και εσύ γιατί ξάπλωσες; :p

Αν θες πάρε με Τρίτη μεσημέρι να ακούσεις λόγια αγάπης και συ.:p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.