Jump to content




DJD

Recommended Posts

θες να πέσει τίποτα στα κεφάλια μας;

Να σου πέσει το Λόττο. Έχεις καμιά αντίρρηση σε αυτό? :p

Τι είπε ο άνθρωπας;

Με προπονητή τον Τζήμερο ο Μήτρογλου καθάρισε και την Μαρξιστική θεωρία. 3 γκολάκια της έριξε.

Link to comment
Share on other sites

Απογοήτευση η wind! :whip:

Πρέπει να μου έβαλαν το vdsl σήμερα και από το πρωί δεν είχα νετ.. έβαλα νέο εξοπλισμό κ δεν παίζει ακόμα κανονικά.. και το κορυφαίο;

Με ψάχνει κόσμος από το πρωί στο σταθερό κ δε με βρίσκουν.. κ συνειδητοποιώ τώρα κάνοντας κλήση στο κινητό μου, πως έχω άλλο άκυρο νούμερο :-O

Πήρα τηλ κ τους πήρε και τους σήκωσε! :angry:

Στη Ζιμπάμπουε ρε γαμώτο θα έμπλεκαν τις κλωστές με τα κουτάκια... αλλά εδώ;

Link to comment
Share on other sites

Στη Ζιμπάμπουε ρε γαμώτο θα έμπλεκαν τις κλωστές με τα κουτάκια... αλλά εδώ;

Είναι σαρκαστική η ερώτηση έτσι?

Αλήθεια δηλαδή.

Τα κινητά και οι τηλεπικοινωνίες ήταν ΠΟΛΥ καλύτερες στο Μεξικό, Γουατεμάλα, ΟΝΔΟΥΡΑ, Περού και Βολιβία.

Δεν συζητώ για κράτη που και καλά ΔΕΝ είναι τριτοκοσμικά (Χιλή, Αργεντινή και Βραζιλία).

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] αυτή έχω ένα χρόνο τώρα κι αυτή μου είχε κάνει τότε την καλύτερη τιμή. Μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα... αν υπάρχει κάποιος καλός/απροβλημάτιστος πάροχος, να μου τον πείτε κι εμένα να ξέρω.. γιατί τους έχω αλλάξει όλους κι όλοι τα ίδια χάλια είναι..

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] δεν έχω σκοπό να ζήσω σε αυτές τις χώρες που ανέφερες.. και δεν καταλαβαίνω ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ όλα αυτά με τη Ζιμπάμπουε που ανέφερα..

η ερώτησή μου ήταν απλή, αν ήμουν στη Ζιμπάμπουε θα το δεχόμουνα.. εδώ γιατί να το θεωρώ ασήμαντο που μου άλλαξαν τηλέφωνο χωρίς να το καταλάβουν..;

anyway, το νήμα λέγεται πείτε ό,τι θέλετε, οπότε be my guest

Link to comment
Share on other sites

Πρόβατο, να του το κάνω πενηνταράκια ή θα θα του το κάνεις εσύ;

Άντε κάν' το εσύ γιατί εγώ φεύγω.

ααα μιας και το θυμήθηκα, υπάρχει κανένας άνεργος συμφορουμίτης στη ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ;; Δέχομαι pm.

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] αυτή έχω ένα χρόνο τώρα κι αυτή μου είχε κάνει τότε την καλύτερη τιμή. Μέχρι τώρα δεν είχα πρόβλημα... αν υπάρχει κάποιος καλός/απροβλημάτιστος πάροχος, να μου τον πείτε κι εμένα να ξέρω.. γιατί τους έχω αλλάξει όλους κι όλοι τα ίδια χάλια είναι..

[MENTION=1446]Dolly[/MENTION] δεν έχω σκοπό να ζήσω σε αυτές τις χώρες που ανέφερες.. και δεν καταλαβαίνω ΠΟΥ ΚΟΛΛΑΝΕ όλα αυτά με τη Ζιμπάμπουε που ανέφερα..

η ερώτησή μου ήταν απλή, αν ήμουν στη Ζιμπάμπουε θα το δεχόμουνα.. εδώ γιατί να το θεωρώ ασήμαντο που μου άλλαξαν τηλέφωνο χωρίς να το καταλάβουν..;

anyway, το νήμα λέγεται πείτε ό,τι θέλετε, οπότε be my guest

Πραγματικά νομίζεις πως ΔΕΝ ζεις στην Ζιμπάμπουε ή σε εμφανώς υποδεέστερη χώρα επειδή δεν βλέπεις μαύρους γύρω σου?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.