Jump to content




DJD

Recommended Posts

Από τώρα ψάχνεσαι για το Πάσχα;;;; (κοίτα να δεις που υπάρχουν και Έλληνες που κοιτάνε να κανονίσουν τις δουλειές τους/διακοπές τους μήνες πριν) :jump:

for the record τώρα. Συνήθως έχουν και περισσότερα δρομολόγια εκείνες τις ημέρες λόγω αυξημένης κίνησης, ακόμα και το μεγάλο Σάββατο. Αλλά δεν ξέρω τι γίνεται μετά το απόγευμα και πριν την ώρα της Ανάστασης...

Link to comment
Share on other sites

Από τώρα ψάχνεσαι για το Πάσχα;;;; (κοίτα να δεις που υπάρχουν και Έλληνες που κοιτάνε να κανονίσουν τις δουλειές τους/διακοπές τους μήνες πριν) :jump:

for the record τώρα. Συνήθως έχουν και περισσότερα δρομολόγια εκείνες τις ημέρες λόγω αυξημένης κίνησης, ακόμα και το μεγάλο Σάββατο. Αλλά δεν ξέρω τι γίνεται μετά το απόγευμα και πριν την ώρα της Ανάστασης...

Το κοιτάω γιατί ήδη πρέπει να δώσω ένα νεφρό στις αεροπορικές, για να έρθω για διακοπές του πάσχα :(

Άμα θε να μάθει, θα πλερώ...

KTEL.org : Τιμοκατάλογος

Πιστεύεις ότι έχω σταθερό ΟΤΕ ή κινητό εξυπνάκια? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πιστεύεις ότι έχω σταθερό ΟΤΕ ή κινητό εξυπνάκια? :hehe:

άσχετο αλλά internet σου έβαλαν τουλάχιστον; :p

Κεφαλονιά το ΚΤΕΛ πηγαίνει και το Μ.Σάββατο, αλλά, προφανώς τα πρωινά δρομολόγια. Μη φτάσει κι ο οδηγός σπίτι του τελευταία στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι ο μόνος χωρίς interne εδώ μέσα...

Μίλαγα εχθές με φίλο που είναι πωλητής στη HOL, στα εμπορικά προγράμματα. Του εξήγησα το θέμα και μου είπε πως η επένδυση για νέο κύκλωμα, τη στιγμή που δεν υπάρχει, είναι ~1000€. Μέσω παρόχου, δεν πρόκειται να ασχοληθούν. Μέσω πΟΤΕ, για απλή ψηφιακή γραμμή το ίδιο, ειδικά αφού μπορείς να φύγεις τον 1ο μήνα, άρα θα πάρουν 15€.

Έτσι, μου πρότεινε να πάω πΟΤΕ να κάνω αίτηση για πλήρες πακέτο (tel, adsl, tv) με σύμβαση 12 μηνών. Αυτό κοστίζει ~540€, άρα καλύπτει το μισό κόστος του κυκλώματος. Ίσως έτσι κουνήσουν τον (_|_) τους και το κάνουν. Το έκανα ήδη. Μετράτε μέρες...

Link to comment
Share on other sites

Πλέον είμαι ο μόνος χωρίς interne εδώ μέσα...

Μίλαγα εχθές με φίλο που είναι πωλητής στη HOL, στα εμπορικά προγράμματα. Του εξήγησα το θέμα και μου είπε πως η επένδυση για νέο κύκλωμα, τη στιγμή που δεν υπάρχει, είναι ~1000€. Μέσω παρόχου, δεν πρόκειται να ασχοληθούν. Μέσω πΟΤΕ, για απλή ψηφιακή γραμμή το ίδιο, ειδικά αφού μπορείς να φύγεις τον 1ο μήνα, άρα θα πάρουν 15€.

Έτσι, μου πρότεινε να πάω πΟΤΕ να κάνω αίτηση για πλήρες πακέτο (tel, adsl, tv) με σύμβαση 12 μηνών. Αυτό κοστίζει ~540€, άρα καλύπτει το μισό κόστος του κυκλώματος. Ίσως έτσι κουνήσουν τον (_|_) τους και το κάνουν. Το έκανα ήδη. Μετράτε μέρες...

μετακόμισε :p

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.