Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ζητείται βύσμα στο ΙΚΑ Αγ. Αναργυρων αλλιώς θα τους βάλω γκαζάκια. Δεν παλεύεται.

Sent from my Pantoflini N7100

Κανονικά πρέπει να σε εξυπηρετήσουν σε όποιο ΙΚΑ(ή όπως το λένε αυτές τις μέρες) και να πας. Αυτά τα "υπάγεσαι εδώ, ανήκεις εκεί" είναι κουραφέξαλα.

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά πρέπει να σε εξυπηρετήσουν σε όποιο ΙΚΑ(ή όπως το λένε αυτές τις μέρες) και να πας. Αυτά τα "υπάγεσαι εδώ, ανήκεις εκεί" είναι κουραφέξαλα.

Έπρεπε να σε πάρω μαζί μου οταν κλείσανε καταστήματα κ με κανανε μπαλάκι μέχρι να μαθουν οι ίδιοι τι τους γίνεται.

Ασε ρε έχω πάει να τσακωθω 3 στις 4 φορές που εχω παει εγω. Συνήθως στέλνω άλλους αν μπορώ. Αλλά πάντα γίνεται λάθος κ δουλειά ολοκληρωμένη δεν γίνεται ποτέ.

Γκαζάκια λεμεεεεεε

Sent from my Pantoflini N7100

Link to comment
Share on other sites

μακρινός συγγενής πήγε στο ικα σπάρτης με μπετονάκι βενζίνης κ αναπτήρα στο χέρι πάντως... έκανε δουλειά σε μισή ωρίτσα ενώ τον καθυστερούσαν 9 μήνες..

κ το λέω με σιγουριά, γιατί μετά από αυτό το περιστατικό, έβαλε πλέον την αδερφή μου (δικηγόρο) να ασχολείται..

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ με πήρανε από WIND (2119894550).

Επειδή με αγαπάνε, επειδή είμαι απόγονος των Σταρκ/Λάνιστερ, επειδή δεν ξέρω κ εγώ τι..

μου δίνουν vdsl ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΕΣΜΕΥΣΗ για ένα μήνα με 10 ευρώ παραπάνω μόνο.

Ταχύτητα 47mbps μετρημένα (μου είπαν) κ το μόντεμ έρχεται σε 5 μέρες.

Αν μου αρέσει, το κρατάω για όσο θέλω χωρίς χρονική δέσμευση, αν όχι το ακυρώνω πάνω στο μήνα, χωρίς άλλα κόστη κλπ κλπ κλπ.

Τώρα δίνω 26 (είχα μπει με προσφορά τότε), μετά θα δίνω 36.

Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiice!

Από τα 18 στα 47! :jester:

Link to comment
Share on other sites

Α, ευχαριστώ τον JaguarOne και όσους του έκαναν like..

Μου έμαθαν ότι μπορώ να πω και εγώ "Δεν μας χέζεις" σε ένα δημόσιο φόρουμ, έτσι γιατί μου ήρθε, χωρίς να φοβάμαι κάρτες, παρατηρήσεις κτλ.

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ με πήρανε από WIND (2119894550).

Επειδή με αγαπάνε, επειδή είμαι απόγονος των Σταρκ/Λάνιστερ, επειδή δεν ξέρω κ εγώ τι..

μου δίνουν vdsl ΧΩΡΙΣ ΚΑΜΙΑ ΔΕΣΜΕΥΣΗ για ένα μήνα με 10 ευρώ παραπάνω μόνο.

Ταχύτητα 47mbps μετρημένα (μου είπαν) κ το μόντεμ έρχεται σε 5 μέρες.

Αν μου αρέσει, το κρατάω για όσο θέλω χωρίς χρονική δέσμευση, αν όχι το ακυρώνω πάνω στο μήνα, χωρίς άλλα κόστη κλπ κλπ κλπ.

Τώρα δίνω 26 (είχα μπει με προσφορά τότε), μετά θα δίνω 36.

Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiice!

Από τα 18 στα 47! :jester:

πρόσεξε, επισήμως μόνο εντός 14 ημερολογιακών ημερών έχεις δυνατότητα υπαναχώρησης αζημίως. Το λέω ξανά, πρόσεχε !!!

Έγινε επεξεργασία από yz3427
Link to comment
Share on other sites

τα επισήμως είναι για όσους δεν έχουν την αδερφή μου δικηγόρο :jester:

το βλέπω με δυσπιστία το όλο εγχείρημα.. :hmm:

μα αφού το ηχογραφήσαμε τηλεφωνικά κ μου είπε ότι δεν υπάρχουν δεσμεύσεις χρονικές ή χρεώσεις.. περιμένω να δω κ σας ενημερώνω κ στο ανάλογο θέμα της vdsl

Link to comment
Share on other sites

Α, ευχαριστώ τον JaguarOne και όσους του έκαναν like..

Μου έμαθαν ότι μπορώ να πω και εγώ "Δεν μας χέζεις" σε ένα δημόσιο φόρουμ, έτσι γιατί μου ήρθε, χωρίς να φοβάμαι κάρτες, παρατηρήσεις κτλ.

Λάθος, μπορείς να πεις "Δε μας χέζεις με το κόμμα" χωρίς να φοβάσαι τπτ

lKo5Wts.gif

Link to comment
Share on other sites

Myralis, ο εγκεφαλος σου εχει παρα πολυ περιεργη λειτουργια. Δεν μπορει να κατανοησει μια απο τις κλασσικοτερες περιπτωσεις χιουμορ του ελληνα σε σχεση με το δημοσιο (θα τους βαλω βομβα εκει στο ικα/εφορια/τραπεζα κλπ) αλλα αμεσως καταφερνει και την συνδεει με το κομμα του και γκρινιαζει. Εισαι πολυ κουραστικος τυπος ρε γαμωτο, γι αυτο καναμε like, μας εχεις πρηξει τα pretzels με τον συριζα.

Αμα σε πετυχω και στο gaming forum να γκρινιαζεις που o Ezio εκανε πολιτικες δολοφονιες αλλα παρολαυτα για τον συριζα δεν τα λετε, δεν τα γραφετε, μα την παναγια, θα ερθω στην ολλανδια και θα σας γκρεμισω τα φραγματα

εκανα κι εγω λαικ στον τζαγκουαρ

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: "Τι γνώσεις πρέπει να έχει κάποιος ώστε να γίνει διευθυντής ποιοτικού ελέγχου;"

Με ρώτησε ο ανιψιός μου να τον βοηθήσω για το σχολείο (β' Γυμνασίου) αλλά δεν βρίσκω τίποτα, κανείς γνωρίζει;

Link to comment
Share on other sites

Αννίτα SOS 15/12/13 | AlphaTV

Βαλτε το στο 44 και περιμενετε να εμφανιστει η Lara Croft.

Και μετα συζηταμε την ξεφτιλα.

Πανικός έχει γίνει στο φορουμ της ninty σχετικά με το θεμα.

ninty.gr - Greek Nintendo Community - Εμείς πάντως κάναμε το σωστό.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.