Jump to content




DJD

Recommended Posts

εγώ άντε να έχω 5 εικονίδια στο desktop. συνήθως εφαρμογές που χρησιμοποιώ ποιο σπάνια και ξεχνάω το όνομα τους. τις περισσότερες τις ανοίγω με super+όνομα εφαρμογής

Link to comment
Share on other sites

Τι να πω τώρα ! ! !:rant:

Τι είναι αυτά που σας έκλεψαν?

Κάνε υπομονή και αν θές πόσταρε τα εδώ

όσο περισσότερος κόσμος το μάθει,

τόσο πιο δύσκολα θα πουληθούν!

Κουράγιο !

Link to comment
Share on other sites

Γείτονας ίδια περίπτωση του έκλεψαν το αυτοκίνητο της δουλειάς με όλα τα εργαλεία.Επισεις σε φίλο πήγαν χτες βράδυ για διάρρηξη αλλά ήταν ξύπνιος στο pc και την κοπανησανε...χαμός γίνεται στην περιοχή μας

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk HD

Link to comment
Share on other sites

χαμός γίνεται στην περιοχή μας

σε όλες τις περιοχές. Απλά το πάνε εκ περιτροπής :p

Σε άλλα νέα, η Canon Ελβετίας έχει πάλι* cashback. Ότι κάνει και η Intersys (που πουλάει έτσι κι αλλιώς πιο ακριβά...)

*πάλι=είχε τον Ιούνιο, τον Νοέμβριο και ξανά τώρα. Μπορεί να μου έχει ξεφύγει και κάτι ενδιάμεσα

Link to comment
Share on other sites

όσο περισσότερος κόσμος το μάθει, τόσο πιο δύσκολα θα πουληθούν!

Δυστυχώς δεν τα πουλάνε σαν εργαλεία, αλλά σα σίδερα για ανακύκλωση και κανένας μηχανισμός στη χώρα δε μας προστατεύει από αυτό, αφοί οι κύριοι κλεπταποδόχοι δεν είναι αναγκασμένοι να κόβουν τιμολόγια αγοράς. Τους πάνε καπάκια από φρεάτια, μετασχηματιστές ΔΕΗ, ράγες από τραίνα, και τα αγοράζουν με τον τόνο. Κανένας έλεγχος.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.