Jump to content




DJD

Recommended Posts

Να χαθείτε να χάνεστε!:p Εδώ καθόμαστε 2+2 και κάνουμε πάρτι. Αστρολάβε αύριο πατάω το πόδι μου Μεσσηνία, για ενδεχόμενους σεισμούς/ανεμοστρόβιλους κτλ. εγώ θα φταίω!:D

Link to comment
Share on other sites

Τελείωσα την εγχείριση. Με ολικη. 2 ώρες με κρατησαν 12 πόντους τομή :o αύριο βγαίνω

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

Δεν θα ξανάρχεσαι για τις αλλαγές; έκλεισε και το κυλικείο της οδοντιατρικής να κερνούσαμε κανά εσπρέσο χαζεύοντας κοριτσάκια:p

Link to comment
Share on other sites

Καλή αναρρωση [MENTION=28647]artyom[/MENTION]

Kαι όσοι λέτε για διακοπές, βρε γατάκια, βρε γατάκια...

10 μέρες και μετα δουλειά, 20 μέρες και μετά δουλειά, αχαχαχ.

Oι διακοπες είναι η δουλεια μας. Απλά κανουμε και αθλοπαιδιές για να ξεφύγουμε απ την ρουτίνα. (aka snowboard)

Link to comment
Share on other sites

Μη λέτε για διακοπές ρεεεε. Γεννάει η γυναίκα μου και θα πάρω 2 μέρες άδεια με το ζόρι. Για να την παω κ να την φέρω απο το νοσοκομείο. Κ παράλληλα τα τηλέφωνα θα χτυπάνε σαν τρελά ως συνήθως, που θα θέλω να τα σπάσω.

Sent from my Pantoflini N7100

Link to comment
Share on other sites

Αυτό είναι το καλύτερο δώρο! Υγεία και να το δεις όπως ποθείς! :) (γεννάτε να μοιραστεί το εξωτερικό χρέος:p)

Το χρέος νοσοκομείου και γιατρού δεν ξέρω ακόμα πως θα καλύψω. Το ΙΚΑ με τις απεργίες ακόμα δεν πλήρωσε την γυναίκα μου για να μαζέψω τα χρήματα και να εξοφλήσω.

Άρα θέλωντας και μή αυτό το παιδί χρωστάει και ας δεν έχει γεννηθεί ακόμα και δεν σκέφτομαι καν τα χρέη των 300 που θα πληρώνει.

Link to comment
Share on other sites

Το παραπάνω αλκοόλ και η ψυχολογία μου κατά πάσα πιθανότητα, είχαν σαν αποτέλεσμα να σπάσω πάλι το στομάχι μου μετά από 5 χρόνια.

Γερό και ηχηρό μάθημα για το μέλλον, σωστό δώρο για την πρωτοχρονιά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.