Jump to content




DJD

Recommended Posts

Κοιτα αν εχεις πιει καφε brazilian μετα απο εκδρομη η οποια ηταν αποτυχημενη οπου την εσωσε ενα μπουκαλι βοτκα , και μετα λες αφου βγηκε σκτα η εκδρομη να πας να καεις ολο το βραδυ σε καποιο game , και γυρνας πισω στο σπιτι και δεν εχεις νετ και ριχνεις ενα τλεφον στον οτε και φορτιζεις επειδη το dslam ειναι dead πες μου τι θα εκανες? θα καταλαβεις οτι κανω οτι μπορω υπερανθρωπες προσπαθεις για. Να μην τα σπασω ολα

Να μπει στον λαμπι αυτοματος ορθογραφικος ελενχος

Αντε τωρα ακομα. Η μ β γδδρ νψξ εχω. Πληδηλωξκ αλο το παρδω ηθυρ

Αντε να παει στο διαολο το 13 σκατσ πανε ολα

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

tl;dr lol

Ααα και το καλυτερο μολις ειχα παρει paysafe να αγοραδω τιποτα στο στεαμ οπου και εκει κολησε το μηχανακι που τις βγαζει

Επισης μαν ενοεις

Τι λεει; doctor lol

Αυτο λες ?

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Τελευταια μερα Αθηνα. Ξυπνας πρωι για να τα προλαβεις ολα. Πινεις τον καφε τσακ μπαμ, ντυνεσαι κ ετοιμαζεσαι να βγεις εξω. Ανοιγεις τη πορτα...... ΜΠΟΧΑ!!!

Η καλη μου γειτονισσα αφησε τα σκουπιδια της εξω απο τη πορτα της ολο το βραδυ προφανως, γιατι δεν ειχε χρονο μαλλον να τα παει στο καδο (20 μετρα αποσταση). Και δεν εκλεισε κ τη μαμωσακουλα!#@€!#%

Αντε να φυγω να ηρεμησω :fight:

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Τελευταια μερα Αθηνα. Ξυπνας πρωι για να τα προλαβεις ολα. Πινεις τον καφε τσακ μπαμ, ντυνεσαι κ ετοιμαζεσαι να βγεις εξω. Ανοιγεις τη πορτα...... ΜΠΟΧΑ!!!

Η καλη μου γειτονισσα αφησε τα σκουπιδια της εξω απο τη πορτα της ολο το βραδυ προφανως, γιατι δεν ειχε χρονο μαλλον να τα παει στο καδο (20 μετρα αποσταση). Και δεν εκλεισε κ τη μαμωσακουλα!#@€!#%

Αντε να φυγω να ηρεμησω :fight:

Τελευταία μέρα. Ότι πρέπει για σου υπενθυμίσει γιατί φεύγεις και μέχρι να επιστρέψεις θα έχει ξεμυρίσει ;)

Mobile

Link to comment
Share on other sites

Γιατί να δουλεύουμε ........και να μην είμαστε κλειστά όπως τα σχολεία......ΓΙΑΤΙ άτιμη καινωννία!!!!!:nono:

είσαι μικρός λές να μεγαλώσω .......είσαι μεγάλος λες να να ήμουν μικρός!

Link to comment
Share on other sites

Μου έστειλε ένας στο insomnia για την GT620 προσφορά λέει στα 20€. Μου ανέβηκε η πίεση στο 120....:rant:

Γιατί να δουλεύουμε ........και να μην είμαστε κλειστά όπως τα σχολεία......ΓΙΑΤΙ άτιμη καινωννία!!!!!:nono:

Το 30% είναι κλειστά.

Link to comment
Share on other sites

οδόντα αντί οδόντος,βράσε τπτ λάχανα,κουνουπίδι καλύτερα,άστα έξω από την δική της πόρτα και φύγε για Χριστούγεννα :p

εγγυημένα δεν θα σου ξαναμιλήσει

/καλημέθρα και χρόνια πολλά

Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία καταψύκτη από tsampas.gr στις 14/11. Δεν ήρθε ποτέ (ευτυχώς ήταν αντικαταβολή)

Παραγγελία του ίδιου καταψύκτη από kolomvouni.gr στις 16/12. Έφτασε σήμερα.

Τέτοιες εποχές αναρωτιέσαι πως κάποια καταστήματα παραμένουν ανοικτά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.