Jump to content




DJD

Recommended Posts

Ωραία η Mionix! Παραγγελία στις 12:50, στις 13:15, είναι ήδη Awaiting Shipmnent. Άμα γίνει Shipped σήμερα, θα είναι κορυφαίοι!

Ίσως αυτό που παρήγγειλες δεν πούλαγε και ή ενθουσιάστηκαν ή τρέχουν να παραδώσουν πριν αλλάξεις γνώμη:p

Link to comment
Share on other sites

Ίσως αυτό που παρήγγειλες δεν πούλαγε και ή ενθουσιάστηκαν ή τρέχουν να παραδώσουν πριν αλλάξεις γνώμη

Όντως δεν πουλάει! Μόλις το κάνει review όμως ο [MENTION=14072]Alexopus6[/MENTION], θα εξαφανιστεί πάλι όπως το Savu :spell:

Link to comment
Share on other sites

Πήρε λίγο καιρό αλλά πάρτε και σχετικά πιο επίκαιρες ευχές από την Χιλή!!

Πολλά φιλιά και σας τα σπάω πάλι από Γενάρη!

Ότι καλύτερο εύχομαι, για εσάς, οικογένεια, φίλους, γνωστούς, ερωμένες, κατοικίδια, και Μήτσο σε αγαπαω.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις έφαγα ενα τρελό πακέτο. Δεν έχω ξανά πετύχει τοοοοοσο κοσμο σε check in αεροδρομίου. Ουτε τζάμπα να ταξίδευαν. Lufthansa ειναι η πτήση.

Άντε καλό μου ταξίδι :)

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα εισαγωγή για κύστη στο ΑΧΕΠΑ, τους επριξα να φύγω μέχρι την Δευτέρα αλλά δεν με άφησαν. Σκ μέσα και δεν παλεύεται, πήρα κουίζ από περίπτερο και λίγα mb απτον μπρο για να έχω την παρέα σας. Αναισθησία εγώ αποφασίζω και μου προτεινε μια όμορφη αναισθιολογος για όλικη, μάλλον για προς τα εκεί γερνω. Όσο για το φαγητό, του στρατού μου φαινόταν Μαμαλάκης :-P. Τουλάχιστον έχει tv, αγία γραφή νομίζω και ίδιωτικο μπανακι. Αυτά

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

Link to comment
Share on other sites

Χθες έκανα εισαγωγή για κύστη στο ΑΧΕΠΑ, τους επριξα να φύγω μέχρι την Δευτέρα αλλά δεν με άφησαν. Σκ μέσα και δεν παλεύεται, πήρα κουίζ από περίπτερο και λίγα mb απτον μπρο για να έχω την παρέα σας. Αναισθησία εγώ αποφασίζω και μου προτεινε μια όμορφη αναισθιολογος για όλικη, μάλλον για προς τα εκεί γερνω. Όσο για το φαγητό, του στρατού μου φαινόταν Μαμαλάκης :-P. Τουλάχιστον έχει tv, αγία γραφή νομίζω και ίδιωτικο μπανακι. Αυτά

Στάλθηκε από το ZTE-BLADE μου

που κυστη ? τα περαστικα μου .

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ακούστε, αποκλειστικό! Κουράγιο λίγο ακόμα και τελειώνουν τα βάσανα μας, μου το είπε ένας πελάτης πουρνό-πουρνό.

Σε 18 μήνες θα διαλυθεί η Τουρκία, θα τη καταλάβει η Ρωσία, και θα μας χαρίσει τα παράλια! Κουράγιο σας λέω, το είπε ο Παστίτσιος! Τι ακούω ρε π@υστη κάθε μέρα... πρέπει να συμφωνείς κιόλας!:p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=28647]artyom[/MENTION] Κόγγυκος ε;Περαστικά!Και υπομονή!Πήγαινε full extra ολική!

Τα σπάει όταν συνέρχεσαι!Τράβα και βίντεο να το θυμάσαι :p :P :p

Μόλις πέρασα custom ROM Android 4.0.4 CM στο HTC HD Mini μου (ARMV6 ftw :p) που μέχρι χθες έτρεχε winmo 6.5.3 :magic:

Δεν μπορώ να βάλω ελληνικά, stereo is mono, δεν μπορώ να βάλω contacts από τη sim και δε λειτουργεί η built in βιντεοκάμερα.(λύθηκε με custom app από το store..)

f#ck you phablets!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.