Jump to content




DJD

Recommended Posts

ήρθα στα πάτρια εδάφη να δω γονείς κι οικογένεια...

ο οτε εδώ είναι για κλάματα.. ενώ συγχρονίζει κανονικά στα 20, πέφτει όλο το πρωί ΚΑΘΕ 2 ΛΕΠΤΑ! Πολλές φορές με το που συγχρονίζει ξαναπέφτει!!!!! Πότε συγχρονίζει στα 10, στα 13, στα 8 και ξανά μανά στα 15.. για 3 λεπτά max... :weep:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6176]Delijohn[/MENTION]

Εγώ τι να σου πω , βλέπω δυο θετικά πράματα σε αυτό! :eek:

1. Ο ΟΤΕ είναι δίκαιος! (Δεν κάνει -τρομάρα μας- διακρίσεις, παντού τα ίδια χάλια έχει! :) ):innocent:

2. Ο ΟΤΕ αγαπάει την Ελληνική οικογένεια, η ακαταστασία του σήματος , είναι μια έμμεση -πλήν σαφής- παρότρυνση για ενδυνάμωση των οικογενειακών δεσμών!

(Παράτα το νετ βρε συ, και πάρε αγκαλιά την μάνα σου! :yes4:) :innocent:

Link to comment
Share on other sites

Κι' εγώ στα σκτα.. Από 2500k και 100άρα γραμμή σε E6300 @ 1.86 και Cyta μακαριναεπιανετα4.. Εντάξει για το PC βρήκα λύση, πρώτη μέρα που κατέβηκα έκατσα και το κλόκαρα (3150MHz stable, σχεδόν 100% OC, φακ γιεα :baby:) αλλά η Cyta και πάλι δεν παλεύεται.. Και μπορεί να μην πιάνει καλά το κινητό στην τουαλέτα, αλλά ανακάλυψα ότι μια χαρά πιάνει στο φανάρι, στο δρόμο κάτω απ' το σπίτι μου.. :suicide:

Link to comment
Share on other sites

Κι' εγώ στα σκτα.. Από 2500k και 100άρα γραμμή σε E6300 @ 1.86 και Cyta μακαριναεπιανετα4.. Εντάξει για το PC βρήκα λύση, πρώτη μέρα που κατέβηκα έκατσα και το κλόκαρα (3150MHz stable, σχεδόν 100% OC, φακ γιεα :baby:) αλλά η Cyta και πάλι δεν παλεύεται.. Και μπορεί να μην πιάνει καλά το κινητό στην τουαλέτα, αλλά ανακάλυψα ότι μια χαρά πιάνει στο φανάρι, στο δρόμο κάτω απ' το σπίτι μου.. :suicide:

Στο φανάρι του Μπουλουλη ή το άλλο; :p

Link to comment
Share on other sites

Μα που πήγατε όλοι ωρεεεεεεε; Πάει το μαγαζί...:p

Πω πω.... διαφημισάρες όχι μακακίες και δεν λέω μόνο για αυτή αλλά και τις άλλες που έχει ανεβάσει ο τύπος. Τότε με τα μόνο 2 κανάλια και την ποιο ρομαντική παρά εμπορική τηλεόραση οι διαφημίσεις δεν ήταν κάτι το εκνευριστικό. Αντίθετα κάποιες απολάμβανες να τις βλέπεις ξανά και ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.