Jump to content




DJD

Recommended Posts

υπήρχε μια μύγα εδώ και κάμποση ώρα που δούλευα πάνω στην οθόνη σε κάτι για αύριο και μετά από μια ώρα θυμήθηκα να την στείλω αδιάβαστη ....

πάνω δεξιά άφησε όμως την υπογραφή της για να την θυμάμαι (κοινός με χεσε κανονικά) πρέπει να την είχε πιάσει κόψιμο 4-5 τελίτσες έκανε

Link to comment
Share on other sites

μετά παραπονιέσαι ότι προσπερνούν τα ποστ σου σαν αόρατα;μα ποιον ενδιαφέρει αν έπιασε κόψιμο την μύγα βρε παιδιμ;;;

μαθαίνω σιγά σιγά :tomato:

το ήξερες όμως ότι την πιάνει και αυτήν κόψιμο , εεεε το ήξερες ? :rofl: το έμαθες τώρα :hang3:

Link to comment
Share on other sites

μου φαίνεται τωρα στις γιορτές εχω μερικές ταινίες να ξαναδώ..

I don't want no teenage queen,

I just want my M14,

If I die in the combat zone,

Box me up and ship me home,

Pin my medals upon my chest,

Tell my mom I've done my best,

οποιος κατάλαβε, κατάλαβε:banging:

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ναι επρεπε να δωσω μερικες οδηγιες. Το αφηνετε καμποση ωρα για να μαζεψετε αρκετα και θα βγαλει 3η επιλογη οπου εκει αρχιζει να ξεδιπλωνεται στην ουσια το παιχνιδι. ΕΚΕΙ αρχιζει το καψιμο. ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΨΙΜΟ ΟΜΩΣ, for real :nerd:

Έγινε επεξεργασία από z3et
Link to comment
Share on other sites

Χαχα, ναι επρεπε να δωσω μερικες οδηγιες. Το αφηνετε καμποση ωρα για να μαζεψετε αρκετα και θα βγαλει 3η επιλογη οπου εκει αρχιζει να ξεδιπλωνεται στην ουσια το παιχνιδι. ΕΚΕΙ αρχιζει το καψιμο. ΤΟ ΠΟΛΥ ΚΑΨΙΜΟ ΟΜΩΣ, for real :nerd:

Δώσε και τα φώτα σου για το πώς κάνουμε save, γιατί είχα μαζέψει πάνω από 40000 και είχα πάρει και ξίφη, γάντια μπότες και δεν μπόρες να σώσω.

Link to comment
Share on other sites

Νταξει, ΚΑΗΚΑ.

Candy Box 2

Σταμάτησα εκεί που λέει "throw 10 candies in the ground"...

Ιεροσυλία! :angry:

ΚΑΛΗΜΕΡΑ!

Εγώ έφτασα να πετάξω 1600 στο πάτωμα, αλλά τέλος δεν είδα.

και λοιποί καψιμέοι: http://www.thelab.gr/gaming/candy-box-2-a-129401.html

Επειδή το είχα περιλάβει πριν 2-3 εβδομάδες, προειδοποιώ: τελειώνει απότομα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.