Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πριν λίγες μέρες courier της ACS μας έριξε δύο λογαριασμούς της Wind.

Τίποτα το ιδιαίτερο αν δεν λάβουμε υπόψιν ότι

- Τα ονόματα των λογαριασμών δεν υπάρχουν στο κουδούνι

- Οι δύο λογαριασμοί ήταν σε δύο διαφορετικές διευθύνσεις, δηλαδή για δύο διαφορετικά σπίτια

- Είμαστε γωνία αλλά η είσοδος του σπιτιού δεν είναι πάνω στον δρόμο που αναφερόταν στις διευθύνσεις αυτές

- Έχουμε διαφορετικό ταχυδρομικό κώδικα από αυτόν των διευθύνσεων(σύνορα δήμων).

Link to comment
Share on other sites

Τελικα η tagan ηξερε να φτιαχνει ΜΟΝΟ τροφοδοτικα ΚΑΛΩΔΙΑ ΟΧΙ γιατι εχτες που ολο χαρα τοποθετουσα την νεα μου καρτουλα παιρνω ενα καλωδιο 8pin το βαζω πανω τα συνδεω ολα μα ολα παταω το κουμπι παει να αναψει ακουγετε ενα τσικ και σβηνει , τα εκανα πανω μου κλεινω απο πισω το τροφοδοτικο το ξανανοιγω βλεπω τα λαμπακια τις μητρηκης που ειναι σαν να μου λενε μλκ εεεχεις βραχυκηκλωμα.

Αλλαζω το καλωδιο βαζω το αλλο το 8πιν και ολα καλα αλλα ελλα μου ντε πατησα απο το clmos και επρεπε να τον ξανα κλοκαρω :mad:

Οπου εγινε σε 5 λεπτα και μετα απο 5 save and exit from bios

Οτι και να λεμε με εχει κερδισει η giga

Αααα επισης αστρο βγαλε μου το ban στο valley

Στάλθηκε απο Thelab.gr Phone

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

278.645.987 Views :crazy:

Ειμαι σιγουρος πως οπως κι το gangnam style αυτο θα αρεσει πολυ στον @Κοπρίτης

009a2af4b55b4cc42fc74797d055e671-5-1366x768.jpg

ψαχνομαι ηδη με dog shock collars

για το ενδεχομενο του να πετυχω καποια στιγμη την κοπριτουλα να χαζευει τπτ τετοιες αηδιες...

"you better watch out, you better not cry

cuz daddy is gonna zap your little tushy around"

Link to comment
Share on other sites

προσωπικά το εκλαμβάνω σαν σάτιρα της μοντέρνας ποπ μουσικής

Kατι που είναι. Διαβαστε το wiki.

Κατα τα αλλα είναι πολυ καλυτερο απο την γκανγκοκινεζια. Εχει βαθύ φιλοσοφικό νόημα.

dinigilingidigiln papapapappaPOW kakakakkaaPOW HAHATEHATEEHOW:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Both brothers have commented on the "absurdity" of "The Fox". Bεrd called the song "a stupid thing" and that "even though people find it interesting, it's still a stupid fox song, and when people start to get over this, it gets even worse, because it is so stupid."[11] In response to the negative feedback of the song, Vegard has made the following remark:

"I read one YouTube comment which said: ‘What the f*** is this? It gives me no belief whatsoever in humanity and the music business.’ It’s a valid point, but a lot of people don’t understand that this is comedy first and music second."

:nada:

Link to comment
Share on other sites

Πότε θα τελειώσει το 13 να τελειώσει και η γκαντεμιά μου;

Έσκασε σε πελάτη το raid 5 partition του controller χωρίς λόγο πάνω που του άλλαζα δίσκους. Έσβησε το partition κάπως μαγικά. Και χάθηκαν και cd και κλειδιά του λειτουργικού επίσης μαγικά.

Μήπως είμαι ΓΚΑΝΤΕΜΟΣΑΥΡΟΣ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.