Jump to content




DJD

Recommended Posts

Astrolabos υπαρχει off topic σε off topic θεμα? Η μήπως βαριέσαι κ δεν ξέρεις τι θα κανείς.

Επι του θέματος ταχύτητας κ ατυχήματος.

Προσοχή γιατί τράκαρα κ με 50 χλμ πέρυσι. Εκοψε ο τροχονόμος απο του πουθενά ολη την αλεξανδρας με πρασινο φαναρι πολύ απότομα όλη την κίνηση . Για να μην τον πατήσουν τα αμάξια έκατσε ανάμεσα στην διαχωριστική. Για να μην τον πατήσω έσκασα σε αμάξι. Ο τροχονόμος επιτοπου εξαφανίστηκε κ εγω πλήρωνα κ αμάξι (η ασφάλεια) κ μηχανή κανα 700αρι ζημιά. Και ήμουν κ δεν έτρεχα. Κ δεν εφταιγα και πλήρωσα κιόλας.

Γιαυτο προσέχουμε κ τις πέτρες ακόμα.

Sent from my Pantoflini N7100

Link to comment
Share on other sites

Astrolabos υπαρχει off topic σε off topic θεμα? Η μήπως βαριέσαι κ δεν ξέρεις τι θα κανείς.

Επι του θέματος ταχύτητας κ ατυχήματος.

Προσοχή γιατί τράκαρα κ με 50 χλμ πέρυσι. Εκοψε ο τροχονόμος απο του πουθενά ολη την αλεξανδρας με πρασινο φαναρι πολύ απότομα όλη την κίνηση . Για να μην τον πατήσουν τα αμάξια έκατσε ανάμεσα στην διαχωριστική. Για να μην τον πατήσω έσκασα σε αμάξι. Ο τροχονόμος επιτοπου εξαφανίστηκε κ εγω πλήρωνα κ αμάξι (η ασφάλεια) κ μηχανή κανα 700αρι ζημιά. Και ήμουν κ δεν έτρεχα. Κ δεν εφταιγα και πλήρωσα κιόλας.

Γιαυτο προσέχουμε κ τις πέτρες ακόμα.

Sent from my Pantoflini N7100

Υπάρχει θέμα για αμάξια. Να πάτε να γράψετε εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.