Jump to content




DJD

Recommended Posts

εμένα ότι έρχεται ο Χριστουγεννιάτικος Διαγωνισμός :baby:

ωχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!1!

Link to comment
Share on other sites

ωχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! ΩΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!!!!1!

Προβλέπω ο φετινός διαγωνισμός να είναι "Κάντε like και πείτε χρόνια πολλά" και τα δώρα μετά από κλήρωση να είναι μερικά ledάκια, μερικά αυγά από την Εμμανούελα σε handmade plexiglass αυγοθήκες του Λάκη και για τον υπερτυχερό, ένα ανεμιστηράκι των 10 ευρώ..

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε ρε συ , παίζει ο καιρός με τα αυτοκίνητα στη γειτονιά σου ??

Η κόπηκε το ρεύμα σε κάνα γείτονα, και σκούζει ο συναγερμός μέχρι να αδειάσει η μπαταρία του ,

όπως πολλές φορές κάνει σε ένα -ευτυχώς όχι κοντινό -δικό μου?:angry:

Μιλάμε να βαράει με τις ώρες!!!!:suicide2:

Link to comment
Share on other sites

Κοίταγα να πάρω ένα Samsung Galaxy Tab 7.0 II P3110 8GB Wifi δώρο στη γυναίκα μου για τα Χριστούγεννα. Την Παρασκευή το είχε το Πλαίσιο 119€ και κάπου εκεί και οι υπόλοιποι.

Σήμερα, 159€ το Πλαίσιο και εκτός από κάτι άσχετα καταστήματα το ανέβασαν και όλοι οι άλλοι!

Γιορτές έρχονται, να μην τον γδάρουμε τον μ@κα...;

Link to comment
Share on other sites

το κομμουνιστοφασιστικό κράτος που έχουμε αποφάσισε να μου φάει από δικό μου λογαριασμό 58 ευρώ, λόγο χρωστούμενων του πατέρα μου στην εφορία (για τα οποία έχει γίνει διακανονισμός παρακαλώ) ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΑ ΧΑΡΤΙ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗΣ

έχω πάει στην τράπεζα, έχω κλείσει τους λογαριασμούς μου και τις υποθέσεις μου και έχω φύγει από πελάτης σούμπιτος.... και τα λεφτά στο στρώμα... μ..........να...ΧΤΕΣ

έχει να πέσει πολύ βρισίδι στο υποκατάστημα της τράπεζας...έτσι για να ηρεμήσω και να τους κάνω ρόμπα...

Link to comment
Share on other sites

Μη τα βάζεις με την τράπεζα πάντως, βάλτα με την κυβέρνηση που το πέρασε.

Αν δε κάνω λάθος όλες οι τράπεζες είναι πλέον αναγκασμένες να δίνουν στοιχεία στο υπουργείο, και αυτό κάνει τις κινήσεις μόνο του και χωρίς να ρωτήσει-ειδοποιήσει κανέναν.

Link to comment
Share on other sites

με όλους θα τα βάλω...

πρώτον οι τράπεζες πλέον είναι κρατικές (μετά και την αναχρηματοδότηση που τους έκαναν, με την αγορά μετοχών) και ειδικά αυτή που έχω μπλέξει...

Δεύτερον, το ότι είναι αναγκασμένες δεν σημαίνει ότι είναι και συνταγματικό...

Τρίτον, το κράτος φταίει παραπάνω αλλά έρχετε σε αντίθεση με το 1.

Τέταρτον, εγώ φταίω που έκανα 10 ευρώ παραπάνω κατάθεση κάθε μήνα και το θεώρησα και κουμπαρά...Άρπα μια μούτζα ταβλιμπάν....

Λογικά κοινός είναι με βάση τα λεγόμενα τους (δεν θυμάμαι) αλλά δεν με ενδιαφέρει, ήταν δικά μου λεφτά, για άλλο σκοπό.

Μόλις απέσυρα όλα (σχεδόν) τα λεφτά μου, και την Παρασκευή θα κλείσω όλες μου τις υποχρεώσεις και μην τον είδατε...

και όπως είπα με την ΔΟΥ υπάρχει διακανονισμός...και πριν προχωρήσουν σε τέτοιου είδους ενέργειες πρέπει να έρθει ένα χαρτί στους δικαιούχους των λογαριασμών...

εγώ απλά το αναφέρω για να προσέχετε και οι υπόλοιποι...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη κιόλας αλλά αφού υπάρχει διακανονισμός, δεν ρώτησες ΓΙΑΤΙ τσίμπησαν αυτό το 10ευρω;

Δεν υπάρχει γιατί σε κομμουνιστοφασιστικές πρακτικές...Δεν θα έβρισκα άκρη... και πήραν 58 ευρώ...δεν έχει σημασία το ποσό, το να βλέπεις ξαγνικά τον λογαριασμό σου μηδενικό (και 1 λεπτό να είχε) είναι αν μη τι άλλο ληστεία...

αφήστε που με την κίνηση τους, εγώ ξαφνικά έμεινα με μισοπληρωμένη την δόση του αυτοκινήτου μου...δηλαδή η ζημιά είναι 2πλη...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.