Jump to content




DJD

Recommended Posts

Προσπαθώντας να καταλάβω τι παίζει με το NAS μου..

Από φίλο εδώ με RDS (RDS έχω κι' εγώ) >> 5+MB/s

Από άλλο φίλο με UPC >> 80KB/s

Φίλη με UPC >> ~140KB/s

Από το κινητό μου με H (Orange) >> ~1MB/s

Από Καλαμάτα 4άρα Cyta >> ~350KB/s (limit :hehe:)

Από Αθήνα 24άρα OTE >> ~800KB/s

Από Αγγλία 24άρα BT >> ~100KB/s

Μη φάω κάρτα.. δε ρωτάω κάτι, απλά έχω σπαστεί και θέλω να τα γράψω κάπου :hehe:

BTW κάνω αίτηση για 1000άρα γραμμή :nada::nada:

Link to comment
Share on other sites

#gamw ta tzakia sas re lamakes :mad:

μιλάμε αιθαλομίχλη,ζήσε υγιεινά σου λέει μετά...για να πας από τις αναθυμιάσεις του ηλίθιου που καίει ότι βρει μπροστά του !!!!!

έχεις σκεφτεί το ενδεχόμενο να είναι τέτοια η οικονομική στενότητα του ηλίθιου

( εκ γενετής ή επειδή τον ανάγκασαν σε αυτή τη πράξη; )

που να μην έχει τι άλλο να κάψει;

Link to comment
Share on other sites

όχι, γιατί είμαι μπετόβλακας και αδιαφορώ για τους γύρω μου

σου εύχομαι τότε να μην φτάσεις ποτέ στο σημείο της οικονομικής εξαθλίωσης, γιατί θα δεις οτι το αίσθημα της άμεσης επιβίωσης της μονάδας υπερισχύει της μακροπρόθεσμης οικολογικής συνείδησης για τους γύρω σου.

Link to comment
Share on other sites

μα δεν διαφωνούμε στο οτι είναι επιβλαβές για τους συνανθρώπους μας.

απλά νομίζω οτι δεν συνειδητοποιείς οτι ορισμένοι άνθρωποι απλά δεν έχουν άλλη επιλογή.

ή θα κάψουν οτι βρουν ή θα πεθάνουν το ίδιο βράδυ από το κρύο.

προφανώς και δεν αναφέρομαι στον μειοψηφία που απλά δε γνωρίζει τι καίει και το καίει απλά επειδή καίγεται. αναφέρομαι στην πλειοψηφία που ζει κοντά στο όριο της φτώχειας ή κάτω από αυτό και δεν έχει λεφτά ούτε για ηλεκτρικό ρεύμα ή πετρέλαιο επιδοτούμενο από το ταμείο ανεργίας.

Link to comment
Share on other sites

ζήσε υγιεινά σου λέει μετά...για να πας από τις αναθυμιάσεις του ηλίθιου που καπνίζει ότι βρει μπροστά του !!!!!

Fixed!

Εκτός αν πρόκειται για προϊον από coffee shop στην Ολλανδία, σε αυτή την περίπτωση το απολαμβάνω

:hehe::hehe:

Σοβαρά τώρα, δεν μπορείς να του πεις ούτε "Ψώφα από το κρύο" ούτε "Πλήρωσε και κάψε κάτι άλλο". Πρώτα πρέπει να του πεις ότι καίγοντας ότι βρει κάνει τεράστιο κακό στον ευατό του και στα παιδιά του, να δεις πως θα συμμορφωθεί.

Link to comment
Share on other sites

όταν ο άλλος εν γνώση του καίει νοβοπαν που αποδεδειγμένα απελευθερώνει τοξικά μια και είναι χαρτοπολτός

δεν φταίει το κακό κράτος αλλά το ξερό του το κεφάλι.

όπως όμως αυτός έχει δικαίωμα να ζεσταθεί, έτσι και οι υπόλοιποι έχουν δικαίωμα να μην αναπνέουν τον καπνό του

Σοβαρά τώρα, δεν μπορείς να του πεις ούτε "Ψώφα από το κρύο" ούτε "Πλήρωσε και κάψε κάτι άλλο". Πρώτα πρέπει να του πεις ότι καίγοντας ότι βρει κάνει τεράστιο κακό στον ευατό του και στα παιδιά του, να δεις πως θα συμμορφωθεί

μπα δεν υπάρχει περίπτωση να καταλάβουν είτε λόγω ανέχειας είτε λόγω οικονομίας καίνε ότι βρουν,από πέρυσι το λένε στις ειδήσεις/// απλά κλείνω παράθυρα πόρτες και βάζω τον ιονιστή

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

συνεχίζεις να μην καταλαβαίνεις τη διαφορά καίω ότι βρω γιατί δεν έχω να πληρώσω για κάτι άλλο, και του καίω οτι βρω απλά γιατί μου ρχεται φθηνότερα από το πετρέλαιο, φυσικό αέριο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.