Jump to content




DJD

Recommended Posts

Είχε κάτι ωραίες τιμές στο Skroutz σε προϊόντα του You. Λουκούμι!!! Η απογοήτευση βέβαια ήταν όταν πήγαινες όλο χαρά να αγοράσεις (η πρώτη τιμή που είδα ήταν μια 7870 στα 155€ για να καταλάβετε) και στην σελίδα του προϊόντος έβλεπες την σωστή τιμή. Το skroutz έπαιρνε την τιμή από το You χωρίς τον φπα. Υποθέτω ότι αν ρυθμίσεις το σύστημά σου να κάνει κάποιο κουλό update λίγο πριν διαβάσει το Skroutz τις τιμές σου, κερδίζεις για 2-3 ώρες την κορυφή της λίστας των αναζητήσεων βγαίνοντας φτηνότερος από άλλους.

Μετά βέβαια πέφτει bidirectional άκυροΝ. Από το κατάστημα προς τον πελάτη για την τιμή και από τον πελάτη προς το κατάστημα για τον ίδιο λόγο!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν είχαμε καν τέτοιες δασκάλες, αυτοί όχι μόνο έχουν, αλλά τους την πέφτουν κιόλας... (kind of nsfw)

http://gr.omg.yahoo.com/news/αυτή-είναι-η-δασκάλα-που-κατηγορείτε-πως-έκανε-115400873.html

Μου αρέσει που λέει "Δείτε τις φωτογραφίες" και έχει 4 φορές την ίδια φωτογραφία με διαφορετικό aspect ratio!!! :haha:

Link to comment
Share on other sites

Μου αρέσει που λέει "Δείτε τις φωτογραφίες" και έχει 4 φορές την ίδια φωτογραφία με διαφορετικό aspect ratio!!! :haha:

A, καλά, σε αυτό το Y! είναι άθλιο... Έχει λάθος, λέει "πατήστε εδώ" ή "διαβάστε περισσότερα" και δεν είναι Link... Ότι να'ναι...

Εδώ έχει 50 διαφορετικές... Θα στείλω το παιδί μου (αν είναι γιός) Αμερική να κάνει γυμνάσιο...

(nsfw)

http://www.koolnews.gr/extras/autes-einai-oi-50-agries-daskales-tou-sex-eliosan-tous-mathites-tous-sta-idiaitera/

Έγινε επεξεργασία από Wizard!
Link to comment
Share on other sites

Εμείς δεν είχαμε καν τέτοιες δασκάλες, αυτοί όχι μόνο έχουν, αλλά τους την πέφτουν κιόλας... (kind of nsfw)

http://gr.omg.yahoo.com/news/αυτή-είναι-η-δασκάλα-που-κατηγορείτε-πως-έκανε-115400873.html

και όχι μόνο τους την πέφτουν οι καθηγήτριες, αλλά είναι τόσο ηλίθιοι οι περισσότεροι, που πάνε και τις δίνουν στεγνά. Τζίζους.

Link to comment
Share on other sites

και όχι μόνο τους την πέφτουν οι καθηγήτριες, αλλά είναι τόσο ηλίθιοι οι περισσότεροι, που πάνε και τις δίνουν στεγνά. Τζίζους.

Στη φάση που είναι, τους νοιάζει περισσότερο να το πουν παρά να το κάνουν ;)

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στο ΠΟΘ :p

Ξέρει κανείς κανένα μαγαζί κέντρο Αθήνας (περιξ Πανεπιστημίου και Συντάγματος) για να πάω το δερμάτινο μου για μία συντήρηση? Κάτι που να έχετε δοκιμάσει εννοείται :magic:

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση στο ΠΟΘ :p

Ξέρει κανείς κανένα μαγαζί κέντρο Αθήνας (περιξ Πανεπιστημίου και Συντάγματος) για να πάω το δερμάτινο μου για μία συντήρηση? Κάτι που να έχετε δοκιμάσει εννοείται :magic:

Greenpeace και wwf 2 γωνία.

Link to comment
Share on other sites

A, καλά, σε αυτό το Y! είναι άθλιο... Έχει λάθος, λέει "πατήστε εδώ" ή "διαβάστε περισσότερα" και δεν είναι Link... Ότι να'ναι...

Εδώ έχει 50 διαφορετικές... Θα στείλω το παιδί μου (αν είναι γιός) Αμερική να κάνει γυμνάσιο...

(nsfw)

Αυτές είναι οι 50 άγριες δασκάλες του σεξ - «Έλιωσαν» τους μαθητές τους στα...ιδιαίτερα

Να 'σαι καλά, γελάσαμε πάλι σήμερα! :D

Η Sussex County ήταν δασκάλα σε δημοτικό σχολείο.

Φαντάσου να είχε και γκόμενο τον Holy Crap (γιο του Clint Eastwood).

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά, γελάσαμε πάλι σήμερα!

Φαντάσου να είχε και γκόμενο τον Holy Crap (γιο του Clint Eastwood).

To ότι ήταν σε δημοτικό δε σημαίνει ότι πήγε με παιδάκια του δημοτικού. Οι περισσότερες έκαναν ιδιαίτερα μαθήματα στα ιδιαίτερα μαθήματα :p

Link to comment
Share on other sites

To ότι ήταν σε δημοτικό δε σημαίνει ότι πήγε με παιδάκια του δημοτικού. Οι περισσότερες έκαναν ιδιαίτερα μαθήματα στα ιδιαίτερα μαθήματα :p

Χμμ..."Η Sussex County ήταν δασκάλα σε δημοτικό σχολείο." :p

Sussex_County_-_County_Tourism.jpg

Για το άλλο, θυμίζω: O Holy Crap,ο γιός του Clint Eastwood,είναι πραγματικά υπέροχος !! | Κατάσκοποι – Σας τα δείχνουμε όλα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.