Jump to content




DJD

Recommended Posts

Παραλαμβανεις ενα πισι που δεν μπαινει στο ιντερνετε.

Φουλλ στη τσοντα και παιχνιδια (λογιστικο γραφειο κι μλκιες σου λεει μετα)

Το καθαριζεις το μαζευεις, πεταει το μηχανακι, σφαιρα λεμε αντε πιαστο!

Τη επομενη το πρωι ξανα σκαει τηλ δεν μπαινει ιντερνετε !

Πας στον πελατη, ναι πως να μπει ιντερνετε κυριε παπαριδι αφου εσβησες τη καρτα ?

Μαζευεις το μηχανακι ερχεται στο γραφειο, βαζεις μια pci καρτουλα, οδηγοι ολα κομπλε.

Στη ONBOARD καρτουλα κανεις ενα disable απο το bios κι βαζεις κι ενα αυτοκολλητο για να μη παει να βαλει το καλωδιο εκει.

Στελνεις τον συνεργατη να παραδωσει, του λες να εξηγησει στον πελατη πως απο δω και περα το καλωδιο δικτυου μπαινει κατω ! οκ? οκ!

Παει, ερχεται, του το συνδεσες ? οχι θα το συνδεσει μονος του ! οκ!

Μετα απο 10' τηλ !

Ναι ξερετε δεν μπαινει στο ιντερνετε !

Αχα ! το καλωδιο το βαλατε κατω οπως σας εδειξε ο συναδελφος ?

Ε, οχι ! ειχατε βαλει ενα αυτοκολλητο αλλα το εβγαλα !

(σας τη εφερα π00στηδες δεν το περιμενατε.... :hehe: )

Μετα απο 10' ναι ξερετε αλλαξα τα καλωδια αλλα δεν δουλευει τιποτα !

αχα

h24293626

Μετα απο αλλα 3τηλ εφυγε ο συναδελφος να το φερει παλι ! :help1:

Link to comment
Share on other sites

Παραλαμβανεις ενα πισι που δεν μπαινει στο ιντερνετε.

Φουλλ στη τσοντα και παιχνιδια (λογιστικο γραφειο κι μλκιες σου λεει μετα)

Το καθαριζεις το μαζευεις, πεταει το μηχανακι, σφαιρα λεμε αντε πιαστο!

Τη επομενη το πρωι ξανα σκαει τηλ δεν μπαινει ιντερνετε !

Πας στον πελατη, ναι πως να μπει ιντερνετε κυριε παπαριδι αφου εσβησες τη καρτα ?

Μαζευεις το μηχανακι ερχεται στο γραφειο, βαζεις μια pci καρτουλα, οδηγοι ολα κομπλε.

Στη ONBOARD καρτουλα κανεις ενα disable απο το bios κι βαζεις κι ενα αυτοκολλητο για να μη παει να βαλει το καλωδιο εκει.

Στελνεις τον συνεργατη να παραδωσει, του λες να εξηγησει στον πελατη πως απο δω και περα το καλωδιο δικτυου μπαινει κατω ! οκ? οκ!

Παει, ερχεται, του το συνδεσες ? οχι θα το συνδεσει μονος του ! οκ!

Μετα απο 10' τηλ !

Ναι ξερετε δεν μπαινει στο ιντερνετε !

Αχα ! το καλωδιο το βαλατε κατω οπως σας εδειξε ο συναδελφος ?

Ε, οχι ! ειχατε βαλει ενα αυτοκολλητο αλλα το εβγαλα !

(σας τη εφερα π00στηδες δεν το περιμενατε.... :hehe: )

Μετα απο 10' ναι ξερετε αλλαξα τα καλωδια αλλα δεν δουλευει τιποτα !

αχα

h24293626

Μετα απο αλλα 3τηλ εφυγε ο συναδελφος να το φερει παλι ! :help1:

σαν δεν ντρέπεσαι να βάζεις αυτοκόλλητα στην θύρες των ανθρώπων! τις τσότνες τις έκανες κόπια; :p

Link to comment
Share on other sites

Κακέ άνθρωπε...:p:P:P

Είναι απίστευτο πόσα (πρωην χρήσιμα) σαβουρόχαρτα μαζεύονται μέσα στο αυτοκίνητο σε 2μιση χρόνια!!

Παλιά ασφάλεια, παλιό σήμα, παλιό ΚΤΕΟ, πιο παλιά ασφάλεια, παλιά κάρτα καυσαερίων...

Link to comment
Share on other sites

Κακέ άνθρωπε...:p:P:P

Είναι απίστευτο πόσα (πρωην χρήσιμα) σαβουρόχαρτα μαζεύονται μέσα στο αυτοκίνητο σε 2μιση χρόνια!!

Παλιά ασφάλεια, παλιό σήμα, παλιό ΚΤΕΟ, πιο παλιά ασφάλεια, παλιά κάρτα καυσαερίων...

την μία φορά που με σταμάτησε μπάτσος για έλεγχο μου τα έχωσε που είχα πολλές ασφάλιες μαζεμένες. πέταξε τες μου λέει. ΣΙΓΑ ξέρεις πόσο τις πλήρωσα; :p :P:D

Link to comment
Share on other sites

την μία φορά που με σταμάτησε μπάτσος για έλεγχο μου τα έχωσε που είχα πολλές ασφάλιες μαζεμένες. πέταξε τες μου λέει. ΣΙΓΑ ξέρεις πόσο τις πλήρωσα; :p :P:D

Γιατί, βιαζόταν; Εγώ τις έχω όλες εκεί μέσα ταξινομημένες, ακόμη και τα παλιά αποκόμματα για το τζάμι. Αν θέλει, να περιμένει να του δώσω την πιο πρόσφατη. Αν δε θέλει, ας ελεγξει τον επόμενο.

Link to comment
Share on other sites

ο γάτος πάει διάστημα;

Αν θα μετατραπεί το αεροδρόμιο της Καλαμάτας σε βάση εκτόξευσης πυραύλων, ρωτάει βουλευτής - Πολιτική - Επικαιρότητα - Τα Νέα Οnline

Δύο υπουργεία απέστειλαν στη Βουλή έγγραφες απαντήσεις σε ερώτηση βουλευτή για το ενδεχόμενο το αεροδρόμιο της Καλαμάτας να γίνει βάση εκτόξευσης επανδρωμένων πυραύλων στο Διάστημα για τουριστικούς λόγους.
:rofl::rofl::rofl:

να μου φέρεις μερικές κοτρόνες,αναμνηστικές πλζ :p

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.