Jump to content




DJD

Recommended Posts

μεγάλο θέμα να διαλέγει η γυναίκα χρώμα, να κάνεις 3 χέρια και τελικά να τρώει φλασιά γιατί δεν της αρέσει το χρώμα...

anyway, το χρώμα στον διάδρομο θα μείνει ως έχει και πάμε για καινούργιο για το σαλόνι...την γλυτώσαμε τουλάχιστον...

:fight:

την περνάς κι αυτή ένα μπλε :pleasantry:ανοιχτό:pleasantry: και την πετάς στη θάλασσα :tongue:

Link to comment
Share on other sites

γυναίκα κλασσικά:hehe:

Πάντως στο παλιό Nokia έχω φωτογραφία με ένα Golf ξαπλωμένο ανάσκελα πάνω από δύο παρκαρισμένα αυτοκίνητα στη γωνία διασταύρωσης και αυτό το είχε κάνει άντρας. :fun:

Ξέρω, pics or didn't happen, αλλά μάλλον χρειάζομαι παροχή 100 KV για απινίδωση του 6230, οπότε μάλλον δεν παίζει. :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

^Πολύ μεγάλη πόλη αυτή. Εδώ και σχεδόν μισή ώρα κοιτάω τον Superman να ρίχνει μπουνιές στον άλλον και είναι ακόμα στο κέντρο.

κάνει κύκλους γύρω απο μερικά τετράγωνα

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, το pc μου με έχει πάει αίμα τις τελευταίες ημέρες.....

Δεν αντέχω άλλο.

Όχι τίποτε άλλο, αλλά μάλλον υπάρχει πρόβλημα hardware και εγώ κατηγορώ άδικα το λειτουργικό (WIN7)

Link to comment
Share on other sites

HR-V είναι. Either way πολύ θα ήθελα να δω ένα βίντεο :rofl:

ΟΜΓ σωστός δεν είδα πως εχει 4χ4. Ε αρα εξηγείται. Εχει κλήρανς.

Να καπως έτσι έγινε.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=FmNrI3sUor8]Dashcam Women drivers funny car crash!! - YouTube[/ame]

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=Z_fEMHQxulc]Lady Driver Flips Car - YouTube[/ame]

Link to comment
Share on other sites

Περιμένετε να τελειώσουν όλα και θα ποστάρω φωτογραφίες αλλά και την ιστορία μου στο αντίστοιχο θρεντ, της περιπέτειας μου με τράκα χωρίς δική μου υπαιτιότητα καθώς και τον αντίκτυπο που είχε στην ψυχολογία μου :sick:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.