Jump to content




DJD

Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

:rofl:

για 3 ριχτερ ούτε απο την καρέκλα δεν σηκώνομαι πάντως :p

πως γίνεται κάθε έκδοση του flash να είναι χειρότερη απο την προηγούμενη,πες μου ρε adobe.....

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Aκυρο αλλα αγόρασε ένα φιλαράκι το Nexus 5, 470 μαρούλια.. το κινητό δεν νιώθει τον k.. του.. ειλικρινά, μακράν το καλύτερο που έχω δει σε design, και multi-tasking, ακόμα και σε γραφικά.. αλλα από ηχείο, πιάνει πάτο κυριολεκτικά, πάνω από το 65% παραμορφώνει παρα πολύ..

Link to comment
Share on other sites

Aκυρο αλλα αγόρασε ένα φιλαράκι το Nexus 5, 470 μαρούλια.. το κινητό δεν νιώθει τον k.. του.. ειλικρινά, μακράν το καλύτερο που έχω δει σε design, και multi-tasking, ακόμα και σε γραφικά.. αλλα από ηχείο, πιάνει πάτο κυριολεκτικά, πάνω από το 65% παραμορφώνει παρα πολύ..

Θα με δαγκώσει ο γάτος, αλλά με τα ίδια λεφτά έπαιρνε ένα G2 που είναι καλύτερο από όλες τις απόψεις εκτός το pure android.

Mobile

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα ήταν του Άι Σπηνττεστ; Νόμιζα ότι ήταν την περασμένη βδομάδα! Ή είναι κυλιόμενη γιορτή; :laughing:

Εγώ ακόμα με tethering είμαι! :D Φέτες πάει, σας έχω όλους!

Υπάρχουν κι άλλοι! Ας είναι καλά ο Νοέμβρης που έχει 5 Σ/Κ και η Cosmote που είχε προσφορά +1.5 GB για κάθε ένα, γιατί αλλιώς δεν έβγαινε ο μήνας...

Link to comment
Share on other sites

l9Xn3.gif

Άσχετο.

Είναι απίστευτο το πόσο αληθοφανές μπορεί να γίνει το 3D ή μάλλον πως μια διδιάσταση εικόνα μπορεί να δίνει την εντύπωση του 3D, απλά παίζοντας με ένα κομμάτι της εικόνας.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.