Jump to content




DJD

Recommended Posts

Πωπω.. μου έδωσες ιδέα..

Λοιπόν αν μαζέψω 100ευρώ σε 5εύρα donations για το Αναρρωτήριο Πεντέλης.... θα κάνουμε μπαν τον Άστρο από οποιο θέμα θέλετε μέχρι τα χριστούγεννα :hehe:

Edit: Σοβαρά το λέω, στείλε μου pm όποιος θέλει να του δώσω paypal.

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

Πωπω.. μου έδωσες ιδέα..

Λοιπόν αν μαζέψω 100ευρώ σε 5εύρα donations για το Αναρρωτήριο Πεντέλης.... θα κάνουμε μπαν τον Άστρο από οποιο θέμα θέλετε μέχρι τα χριστούγεννα :hehe:

Edit: Σοβαρά το λέω, στείλε μου pm όποιος θέλει να του δώσω paypal.

i-m-watching-you-o.gif

Link to comment
Share on other sites

Πωπω.. μου έδωσες ιδέα..

Λοιπόν αν μαζέψω 100ευρώ σε 5εύρα donations για το Αναρρωτήριο Πεντέλης.... θα κάνουμε μπαν τον Άστρο από οποιο θέμα θέλετε μέχρι τα χριστούγεννα :hehe:

Edit: Σοβαρά το λέω, στείλε μου pm όποιος θέλει να του δώσω paypal.

Περιμένεις τώρα να κάνουμε like σ' αυτό που πόσταρες και να μπούμε μαύρη λίστα; It's a trap!:p

Link to comment
Share on other sites

Αγαπημένε μου ΟΤΕ.

Υπόσχομαι ότι στην επόμενη σύνδεση που θα κάνω πριν υπογράψω το συμβόλαιο σου, θα κάνω συμβόλαιο με

α) το Θεό

β) το Διάολο

γ) τον καιρό να μη βρέξει και να μη φυσήξει

Με εκτίμηση

Η πελάτισσα σου

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ο ΟΤΕ με έχει σώσει εδώ πάνω πάντως. Τουλάχιστον 5-6 φορες έστειλε τεχνικούς να κάνουν αυτοψία σε όλο το μήκος της γραμμής μέχρι και μέσα στις πρίζες του σπιτιού μια-μια, και πέρα από αυτό μου άλλαξαν και 2 φορές καλώδιο από το κουτί (~150μ κάθε φορά) και δεν έκαναν καμία μάτιση όπως ακριβώς τους ζήτησα.

Χώρια που πλέον δε καλώ τον ΟΤΕ για πρόβλημα, αλλά τον τεχνικό απευθείας και με φτιάχνει ασάπ!

ΟΤΕ :hug:

Link to comment
Share on other sites

Στη κρήτη είναι αλλιώς. Σου λέει αμα αρπάξει κανένα καλασνικοφ τη μαμησαμε.

εμείς εδώ τι να κάνουμε οεο;

Ολοκληρη περιοχή χωρίς τηλέφωνο και ίντερνετ απλά επειδή έβρεξε :getlost:

Link to comment
Share on other sites

Στη κρήτη είναι αλλιώς. Σου λέει αμα αρπάξει κανένα καλασνικοφ τη μαμησαμε.

εμείς εδώ τι να κάνουμε οεο;

Ολοκληρη περιοχή χωρίς τηλέφωνο και ίντερνετ απλά επειδή έβρεξε :getlost:

Ναι καλά! Γι αυτό με βάζουν για νέα σύνδεση να ξαναπληρώσω 150€ το καλώδιο που έρχεται στο σπίτι, που το έχει πληρώσει ήδη ο προηγούμενος; Βέβαια μπορεί να μην τους γέμισα το μάτι για καλασνικοφόρος... :hmm:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.