Jump to content




DJD

Recommended Posts

Αν μπορεί να βοηθήσει κάποιος :nerd:

http://www.thelab.gr/internet-and-networking/router-128262-2.html#post1063592205

[MENTION=324]billpeppas[/MENTION] άζωτο δεν έχω :p. Κι' εγώ κάτι με πτώση από 4ο όροφο έχω σκεφτεί, ή να το βράσω στην κατσαρόλα. Δέχομαι κι' άλλες ιδέες :baby:

Link to comment
Share on other sites

Eκτός του ότι τον βλέπω σωστό και οργανωμένο (αν κρίνω από γάντια και μπουφάν..), κατά πάσα πιθανότητα δεν θα πάθαινε τίποτα -σοβαρό- αν γινόταν το κακό...

Φαίνεται πάντως ότι εκτός από λαδάκι έχει και χεράκι ο τυπάς!

Link to comment
Share on other sites

Eκτός του ότι τον βλέπω σωστό και οργανωμένο (αν κρίνω από γάντια και μπουφάν..), κατά πάσα πιθανότητα δεν θα πάθαινε τίποτα -σοβαρό- αν γινόταν το κακό...

Φαίνεται πάντως ότι εκτός από λαδάκι έχει και χεράκι ο τυπάς!

Αν έπεφτε πάνω σε κανένα πεζό να είσαι σίγουρος ότι κάποιος θα πάθαινε κάτι το σοβαρό.

Τελικά αυτό το φρένο, σε κάποιες μηχανές πρέπει να το έχουν βάλει σε πολύ δυσπρόσιτο σημείο.

Link to comment
Share on other sites

Αν έπεφτε πάνω σε κανένα πεζό να είσαι σίγουρος ότι κάποιος θα πάθαινε κάτι το σοβαρό.

Τελικά αυτό το φρένο, σε κάποιες μηχανές πρέπει να το έχουν βάλει σε πολύ δυσπρόσιτο σημείο.

Καλά δε διαφωνώ σε αυτό, εγώ σχολίασα τις ικανότητες του σαν οδηγός..

Το ότι πέρασε με κόκκινο, και γενικά όλο το σκηνικό εννοείται πως είναι τραγικό...Αλλά ότι το έχει, το έχει! :p

[MENTION=14318]ARMAGEDDON[/MENTION]

Δεν είναι όλοι οι μοτοσυκλετιστές το ίδιο!

Κι εμένα μ' έχει "φιλήσει στο μάγουλο" αυτοκίνητο, με έχει στείλει 10 μέτρα στον αέρα, 7-8 κωλοτούμπες και μπουμπ στο παρκαρισμένο φορτηγάκι, του οποίου ξήλωσα τη πινακίδα από την πρόσκρουση, γιατί το φλας στα αυτοκίνητα πρέπει να το έχουν βάλει σε δυσπρόσιτο σημείο ^^ αλλά...

Δεν βρίζω όλους τους οδηγούς!

Το ότι υπάρχει έλλειψη παιδείας στον δρόμο είναι γνωστό!Αλλά όταν δεν είμαστε σωστοί ούτε στα σπίτια μας καλά καλά, θα είμαστε έξω από αυτά;

Όπως και να'χει ο δρόμος θέλει προσοχή, είτε αν οδηγάς αμάξι, είτε μηχανή είτε σαν πεζός...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σεισμός 4.9 στην Ιστιαία. Βουητό και πάνω κάτω και πέρα δώθε το σπίτι. Έφερα μηχανικό, δεν έχει τίποτα το σπίτι μου είπε, μονο καποιες ρωγμες στο σοβα ειναι και όχι στον τοίχο μέσα, αλλά το θέαμα είναι τρομακτικό.

post-30679-1416077912,8494_thumb.jpg

post-30679-1416077912,8907_thumb.jpg

post-30679-1416077912,9613_thumb.jpg

post-30679-1416077913,0549_thumb.jpg

post-30679-1416077913,0663_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.