Jump to content




DJD

Recommended Posts

Παντως εχω διαβασει 2-3 το εχουν παθει αυτο , ειχανε μπει γατακια στη μηχανη μπροστα αναμεσα στον ανεμηστηρα και τους ιμαντες και μολις εβαλε μπρος ο αλλος ...

εγραφε δεν εχει ξαναδει τοσο αιμα και σαρκα

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη για να καταλαβω...

Η φοβερη αυτη εικονα δηλωνει οτι συμβαινουν 3 πραγματα ταυτοχρονα

1) Υπαρχουν οδηγοι που τηλεμεταφερονται στην θεση του οδηγου και το αμαξι τους ξεκιναει αμεσα να κινειται, αντιθετα με την μεχρι τωρα θεωρηση οτι πας, ανοιγεις την πορτα, μπαινεις καθεσαι, κλεινεις την πορτα, βαζεις μπροστα (περιμενεις τουλαχιστον 5 sec - στο δικο μου που ειναι παλιο κανα λεπτο να ζεστανει το μοτορι), ξεπαρκαρεις -ταχυτητα <2km/h.

2) Yπαρχουν γατες οι οποιες με την παραπανω θεωρηση των πραγματων του 1 θα συνεχισουν να αραζουν στο λαστιχο ή καπου μεσα στον κινητηρα, μετα απο ολα αυτα

και

3) τα χτυπηματα στο καπο ειναι πιο αποτελεσματικα απο το 1(β) και θα καταφερουν να διωξουν την γατα που αραξε.

Νομιζω πραγματικα οτι αν συμβουν και τα 3 παραπανω ταυτοχρονα, ε ηταν γραφτο του ζωντανου να χασει 1/9 ζωες του.

Εξαιρουνται τα παγιδευμενα ζωα (εχει τυχει και αυτο) στον κινητηρα (μπαινουν απο κατω??) τα οποια δεν χρειαζεται καν να χτυπησεις κανενα καπο... σε εχουν ταραξει στο νιαουρισμα ολο το βραδυ :p

150 € πλήρωσε μια φίλη μου στην SEAT για να της ξεσφηνώσουν μια γάτα από την μηχανή.

Link to comment
Share on other sites

Απορώ πως κάθε λίγο και λιγάκι τηλεφωνούν σε δημόσιες υπηρεσίες/εφορίες και αναφέρουν τοποθέτηση βόμβας.

Προσπαθώ από εχτές να επικοινωνήσω με το Τ.Ε.Β.Ε. σε 7 διαφορετικά τηλ. και κανείς δεν το σηκώνει.:p Πρέπει να έχω προσπαθήσει πάνω από 100 φορές χαλαρά!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.